Як зберегти ярлики на робочому столі

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Комп'ютери & ПЗ

Напевно, ви вже помічали, що при зміні дозволу екрану або збоях комп'ютера, які викликали перезавантаження комп'ютера, на робочому столі змінювалося розташування значків. Добре, якщо їх всього десяток, але розставляти значки по порядку, коли їх кілька десятків досить нудне заняття.

Вам знадобиться:
Програмне забезпечення Icon Protector.

Інструкція:
1.
Як часто ви намагалися розгребти завали ярликів на робочому столі? Рано чи пізно, але це доводиться робити. Хтось встановлює новий wallpaper (шпалери для Робочого Столу) і розкладає ярлики згідно малюнку на «шпалерах», але в один момент все оформлення ярликів злітає, тому для вирішення проблеми можна використовувати стандартні системні засоби або додаткове програмне забезпечення.

2. Найпростішим рішенням буде банальне закріплення піктограм робочого стола. Для включення цієї опції натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу, виберіть пункт меню «Упорядкувати» і виберіть зі списку команду «Закріпити». Метод дієвий, але не дозволяє переміщати ярлики в будь папки і т.д.

3. Для коректного управління ярликами існує кілька утиліт, на жаль, компанія Microsoft ще не розробила такої утиліти, тому доводиться користуватися сторонніми утилітами, наприклад, Icon Protector. Завантажити її можна за наступним посиланням http://a-c-e.narod.ru/iconprot.

4. Програма займає невелику кількість оперативної пам'яті і після її запуску постійно знаходиться в системному треї (поряд з годинником). В архіві з утилітою знаходиться 2 файли, їх необхідно скопіювати в будь-який каталог, бажано в папку C: Program Files Icon Protector.

5. Для автоматичного запуску програми її ярлик необхідно помістити в папку «Автозавантаження». Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Усі програми», натисніть правою кнопкою миші на папці «Автозавантаження».

6. У розпочатому каталозі натисність правою кнопкою миші на вільному місці, в контекстному меню виберіть групу «Створити», а потім пункт «Ярлик». У вікні, натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до виконуваного файлу, в якості якого ви вибрали C: Program Files Icon Protector IconProt.exe. Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити це вікно.

7. У вікні створення ярлика натисніть кнопку «Далі», введіть назву програми Icon Protector і натисніть кнопку «Готово».

8. Для збереження розташування іконок на робочому столі натисніть правою кнопкою миші на значку програми і виберіть розділ Save Desktop, виберіть будь-яку схему. Відновлення збереженого варіанти розташування виробляється аналогічно, замість розділу Save Desktop виберіть розділ Load Desktop....

Відповідь на запитання: Як зберегти ярлики на робочому столі