Як зберегти налаштування Word

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Збереження настроювань Word потрібно користувачеві для швидкого доступу до часто використовуваної при роботі конфігурації. У цьому відношенні набагато зручніше старі версії програмного забезпечення Microsoft Office, оскільки у них є вбудована функція збереження, однак при роботі в Office 2007 і вище доводиться вдаватися до установки додаткових додатків.

Вам знадобиться:
- NET Framework 2.0;
- Програма Computer Network Consultants.

Інструкція:
1.
Дізнайтеся, яка саме версія MS Office встановлена на вашому комп'ютері. Для цього відкрийте одне з його застосувань і у вікні, що з'являється при запуску, подивіться, який рік випуску там написаний. Також можете просто подивитися в меню встановлених програм назву додатка, яке повинно в собі містити потрібну вам інформацію.

2. Якщо у вас на комп'ютері встановлена версія Microsoft Office Word 2003 року, тоді скористайтеся командою «Майстер збереження настройок Office 2003». Також це актуально і для більш ранніх версій додатка. Далі слідуйте простим вказівкам меню у вікні новому вікні і виконайте збереження потрібних вам налаштувань конфігурації програми для подальшого швидкого доступу до них.

3. Пізніші випуски програмного забезпечення Microsoft Office на жаль не підтримують такої зручної функції, тому, якщо у вас встановлена одна з них, скористайтеся програмами сторонніх виробників для збереження налаштувань Word.

4. Скачайте і встановіть програму Office 2007 Settings Backup Wizard Pro. Найкраще це зробити зайшовши на сайт виробника Computer Network Consultants. Зверніть увагу, що для коректної установки і роботи цього додатка потрібне підключення до мережі інтернет. Існують і інші програми, що виконують цю функцію, однак саме цей програмний продукт є офіційною розробкою партнера Microsoft, що робить його найбільш пристосованим до всіх особливостей MS Office.

5. Відкрийте програму. У вас з'явиться вікно, в якому ви зможете зберегти використовувані при роботі з Word настройками. Для цього виберіть в програмі папку для їх збереження та натисніть кнопку Backup. Якщо ви захочете відновити значення параметрів конфігурації, натисніть кнопку Restore....

Відповідь на запитання: Як зберегти налаштування Word