Як зверстати буклет

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Комп'ютери & ПЗ

Буклет являє собою невелике друковане видання, зазвичай складається з однієї сторінки. Його метою є знайомство читача з компанією, її асортиментом товарів і послуг, а також отримання контактної інформації. Як же його зверстати?

Вам знадобиться:
- Комп'ютер;
- Навички роботи з Adobe Photoshop.

Інструкція:
1.
Запустіть програму Adobe Photoshop, щоб приступити до верстки буклету. Для початку спроектуйте майбутній буклет на аркуші паперу, складіть його так, як буде складний ваш буклет і визначитеся, де яка інформація повинна бути розташована. Відразу визначитеся з назвами даних складових частин, щоб цими ж іменами назвати групи шарів у Photoshop.

2. Створіть новий документ в програмі Adobe Photoshop, щоб почати створення буклету. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + R для появи лінійки, затисніть ліву кнопку миші і витягніть з неї одну направляючу по горизонталі, аналогічно по вертикалі. Розташуйте напрямні відповідно кордонам документа. Додайте по дюйму до ширини та висоті документа за допомогою меню «Зображення» - «Розмір полотна» для подальшої обрізки буклету.

3. Створіть три колонки, для цього використовуйте інструмент «Прямокутник». Створіть дві його копії, щоб розділити аркуш А4 на три колонки. Виділіть три прямокутника, потягніть за правий вузол до правої межі, натисніть Enter. Прямокутники розширяться в рівних пропорціях. Вибрати середній, Встановіть нові направляючі і видаліть прямокутники, щоб зробити буклет, що складається з трьох вкладок. Зробіть фон для буклету за допомогою інструменту «Заливка» і «Градієнт». Для додавання ефектів використовуйте готові текстури.

4. Тепер заповніть буклет графічними елементами, додайте в нього необхідний текст. При роботі з шарами використовуйте різні ефекти при накладанні одного шару на інший, наприклад, тінь, а також режими накладення. Назва буклета необхідно додавати в праву колонку, а контактну інформацію в ліву. У середню колонку вставте зображення, яке характеризує діяльність компанії. У вас буде готова обкладинка буклету.

5. Створіть копії всіх створених шарів, приберіть з них текст. Заповніть колонки текстом про вашу компанію, ця інформація буде знаходитися всередині буклету. Збережіть файл у форматі *. Pdf. Створення буклету в Adobe Photoshop завершено....

Відповідь на запитання: Як зверстати буклет