Як зберегти бази Касперського

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

У багатьох локальних мережах, особистих або суспільних, оновлення антивірусних баз відбувається не кожним комп'ютером індивідуально, а тільки одним, який є сервером оновлень. Оновлюючи бази для власної програми антивіруса, комп'ютер зберігає завантажувані дані в папку, до якої відкрито загальний доступ. У антивірусі Касперського реалізувати таке збереження баз досить просто.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер;
- Інтернет;
- Місце на жорсткому диску.

Інструкція:
1.
Відкрийте вікно антивіруса Касперського. Натисніть на напис «Налаштування» у верхньому куті екрану. У лівій частині вікна налаштувань знайдіть пункт «Оновлення» (він позначений маленьким зображенням глобуса) і натисніть на нього кнопкою миші. В центрі екрану настройки оновлень знайдіть розділ «Додатково». Установіть прапорець поруч із пунктом «Копіювати поновлення в папку» і натисніть на кнопку «Огляд», розташовану праворуч від нього. Відкриється вікно вибору папки для збереження баз.

2. Задайте місце для збереження антивірусних баз Касперського, вибравши його у списку папок вмісту жорсткого диска або набравши вручну в рядку під списком. Переконайтеся, що в даному розділі є достатньо вільного місця, так як з часом ця папка стане досить об'ємною. Як правило, можна створити спеціальний локальний диск, який буде відповідати за бази для програмного забезпечення від компанії Касперського. Це корисно в тих випадках, якщо потрібно буде порівняти небудь дані або зробити восстанволеніе системи.

3. Натисніть «Ок», щоб підтвердити свій вибір, і ще раз «Ок», щоб закрити вікно налаштувань. Перейдіть в розділ «Оновлення» та натисніть на кнопку «Виконати оновлення». Вам залишиться лише відкрити загальний доступ до зазначеної папці для користувачів локальної мережі. Це можна зробити, кликнувши правою кнопкою миші по теці і вибравши в меню пункт «Доступ».

4. Таким чином, ви без проблем зможете зберігати різні бази антивірусного програмного забезпечення від компанії Касперського. Також варто відзначити, що найбільш оптимальною захисту персонального комп'ютера потрібно оновлювати вірусні бази хоча б кілька разів на тиждень. Надалі у вас не виникне проблеми з подібними операціями....

Відповідь на запитання: Як зберегти бази Касперського