Як відновити мовну панель на комп'ютері

Posted by Admin on 2-04-2013, 02:12 in Комп'ютери & ПЗ

Мовна панель є одним з інструментів, розташованих на панелі завдань операційних систем Windows. Вона відображає мову введення, включеного в даний момент. Мовну панель можна прибрати і знову відновити на панелі завдань.

Інструкція:
1.
Відновити мовну панель на панелі завдань можна декількома способами. Перший, найпростіший, перезавантажити операційну систему. Іноді, наприклад, при некоректній установці програми або через віруси, у системі можуть виникнути помилки, після перезавантаження панель може повернутися на місце.

2. Якщо перезавантаження не допомогла, клікніть правою клавішею миші на панелі задач, далі верхній пункт «Панелі інструментів». Перевірте, чи варто галочка на пункті «Мовна панель». Якщо ні, поставте її.

3. Якщо пункт «Мовна панель» відсутня. Натисніть кнопку «Пуск» - «Панель управління» - «Мова і регіональні стандарти». Виберіть вкладку «Мови», на ній натисніть кнопку «Детальніше». Потім, на вкладці «Параметри» знайдіть кнопку «Мовна панель». Якщо вона активна (на неї можна натиснути) натисніть і поставте галочку на пункті «Показувати мовну панель на робочому столі». Потім «Застосувати» - «Ок».

4. Якщо мовна панель так і не з'явилася, знову повторіть другий крок. Потім перезавантажте комп'ютер і виконайте ще раз крок 2.

5. Якщо у третьому кроці кнопка «Мовна панель» була не активна (на неї не можна було натиснути). Зайдіть в «Панель управління» - «Мова і регіональні стандарти», відкрийте вкладку «Мови», натисніть кнопку «Детальніше» і виберіть вкладку «Додатково». Перевірте, чи варто галочка на пункті «Вимкнути додаткові текстові служби». Якщо так, зніміть цю галочку. Тепер ви можете знову відкрити вкладку «Параметри», на якій кнопка «Мовна панель» стала активна, і пройдіть знов третій крок.

6. Після всіх дій перезавантажитеся ще раз. Тепер мовна панель повинна з'явитися. Якщо все ще немає, знову пройдіть другий крок.

7. Якщо необхідно щоб мовна панель завжди відображалася на панелі завдань, натисніть правою клавішею миші на панелі задач, виберіть пункт «Властивості» - кнопка «Налаштувати». У списку «Поточні елементи», знайдіть значок Ru або En. Клацніть по ньому. Виберіть пункт «Завжди відображати», потім натисніть «Ок».Відповідь на запитання: Як відновити мовну панель на комп'ютері
...