Як зберегти налаштування програм

Posted by Admin on 15-06-2013, 08:13 in Комп'ютери & ПЗ

Зазвичай після перевстановлення ОС перед нами постає одне важливе питання: з чого ж почати? Тут головне - в короткий термін встановити знову все ті програми, які вам необхідні для роботи. Для вирішення цього завдання існують спеціальні програми.

Інструкція:
1.
Знайдіть в мережі інтернет програму Niksaver, скачайте її з одного із сайтів або файлообмінників і встановіть її на свій комп'ютер. Установка нескладна і інтуїтивно зрозуміла - виберіть потрібний каталог і натисніть кнопку «Готово» (Finish).

2. Запустіть програму. У лівій частині вікна програми Niksaver ви побачите список знайдених програм, встановлених на вашому комп'ютері та відповідних внутрішній базі даних Niksaver.

3. У списку програм відзначте галочкою одну або декілька програм, налаштування яких ви хочете зарезервувати. Після того як ви зробите необхідні відмітки, натисніть на піктограму з зображенням дискетки для того, щоб зберегти настройки обраних програм.

4. Змініть шлях до директорії для збереження файлів налаштувань програм на той, що вам буде більш зручний (за замовчуванням шлях варто наступний: C: Documents and Settings user Мої документи Computer Configuration ).

5. Переконайтеся, що збереження налаштувань програм пройшло успішно. Якщо в ході експорту настрое ніяких помилок не сталося, то навпроти назви програми в списку буде відображатися зелена галочка. Якщо ж програмою були виявлені які-небудь помилки при збереженні, то навпроти назви програми-об'єкта буде відображений червоний хрестик.

6. Ви можете також поповнити список програм для експортування їх налаштувань. Для цього в рядку меню виберіть пункт «Інструменти» (Tools) і далі виберіть «Редактор конфігов» (Edit Configs). У меню, виберіть програму зі списку встановлених на вашому комп'ютері програм, після чого вкажіть програмі Niksaver ключі реєстру і файли налаштувань, що відносяться до вибраної програми.

7. Для того щоб відновити дані, клікніть на піктограму папки зі стрілочкою (Завантажити настройки) і вкажіть програмі шлях до потрібного файлу налаштувань....

Відповідь на запитання: Як зберегти налаштування програм