Як поліпшити охолодження для комп'ютера

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Комп'ютери & ПЗ

Наявність якісної системи охолодження необхідно для стабільної роботи важливих елементів персонального комп'ютера. Поліпшувати охолодження пристроїв рекомендують у тих випадках, якщо їх температура перевищує рекомендовані норми.

Вам знадобиться:
- Вентилятори;
- Хрестова викрутка.

Інструкція:
1.
Почніть з очищення вентиляторів охолодження, встановлених усередині системного блоку. Від'єднайте кабель живлення від комп'ютера. Відкрийте корпус системного блоку, знявши його ліву стінку.

2. Зніміть всі кулери, попередньо відключивши потрібні шлейфи. Змочіть ватні диски в слабкому спиртовому розчині і протріть лопаті вентиляторів. Варто відзначити, що дані маніпуляції дозволять працювати пристроям з первинною потужністю.

3. Якщо вам необхідно значно поліпшити якість охолодження комп'ютера, придбайте інші вентилятори. Нові кулери повинні володіти більшою потужністю, ніж встановлені аналоги.

4. Основна характеристика вентиляторів - швидкість обертання лопатей. Природно, кулер маленького діаметру повинен обертатися значно швидше для забезпечення якісного охолодження. Врахуйте цю особливість при виборі нових вентиляторів.

5. Перед установкою нових кулерів обов'язково очистіть радіатори від пилу. У сучасних комп'ютерах дані елементи встановлюються на центральний процесор і присутні в конструкції відеоадаптерів.

6. Не забудьте почистити від пилу блок живлення комп'ютера. Перевірте наявність потрібних вентиляторів на задній стінці системного блоку. В ідеалі, там повинно бути встановлено два великих кулера.

7. Додайте вентилятори таким чином, щоб їх лопаті оберталися в протилежних напрямках. Це забезпечить стабільну конвекцію повітря між зовнішнім середовищем і внутрішньою областю корпусу.

8. Пам'ятайте про те, що вентилятори не призначені для охолодження повітря. Не встановлюйте системний блок в безпосередній близькості від опалювальних елементів. Своєчасно проводите чищення вентиляційних отворів. Встановіть «водяне» охолодження, якщо звичайні кулери не справляються з поставленим завданням....

Відповідь на запитання: Як поліпшити охолодження для комп'ютера