Як заряджати лазерний принтер

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Комп'ютери & ПЗ

Заправка картриджів увазі під собою обов'язковий розбір даного пристрою для доступу до контейнера. Не виконуйте дану операцію вперше на картриджах, які будете використовувати в подальшому.

Вам знадобиться:
- Викрутка;
- Комплект для перезаправки.

Інструкція:
1.
Для заправки лазерного принтера в самостійних умовах підготуйте ваше робоче місце таїмо чином, щоб вам було зручно розбирати картридж на дрібні деталі, не втративши їх. Також придбайте комплект для перезаправки, відповідний саме вашої моделі, зазвичай вони продаються в магазинах, обслуговуючих копіювальну техніку. Такі набори включають в себе змінний чіп або програматор і порошкові чорнило.

2. Вийміть картридж із принтера, після чого уважно огляньте його бічні стінки - на них повинні знаходитися кріпильні болти, які вам необхідно витягти для доступу до контейнера. Після цього акуратно витягніть пружини таким чином, щоб не втратити їх. В особливості будьте уважні з внутрішніми частинами картриджа, краще всього, складайте їх окремо в сторону на рівну поверхню, не допускайте появи на них подряпин або інших пошкоджень.

3. Вийміть контейнер. Відкрийте його і в обов'язковому порядку очистіть від залишків тонера. Найкраще промийте його водою і висушіть за допомогою фена. Також використовуйте безворсової тканину для очищення решти елементів картриджа від осіли на них залишків чорнила. Засипте тонер в картрідж, але краще за все, не до кінця, особливо, якщо він стартовий. Зберіть картридж у зворотному порядку, якщо необхідно, змініть чіп на новий.

4. Якщо вам потрібно перепрограмувати старий чіп, використовуйте спеціальний програматор, що підключається до комп'ютера. Скачайте програмне забезпечення з перепрошивки вашої моделі картриджа, виконайте необхідні операції згідно вкладеної інструкції і встановіть чіп назад.

5. Закріпіть всі деталі картриджа. Злегка струсіть його з боку в бік, щоб тонер рівномірно розподілився по ширині контейнера. Встановіть його в принтер і виконайте пробний друк....

Відповідь на запитання: Як заряджати лазерний принтер