Як поміняти дзеркальний елемент

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Так трапляється, що дзеркальний елемент бічного дзеркала автомобіля виходить з ладу. Яка б не була причина - аварія, корозія або просто заміна на більш якісний - треба вміти правильно витягти елемент з корпусу. Насправді, це простіше, ніж здається.

Інструкція:
1.
Виставте регулювальної рукояткою дзеркальний елемент. Знайдіть таке положення, щоб між елементом і корпусом містилася викрутка. Отщелкніте дзеркальний елемент за допомогою викрутки. Робіть це акуратно, щоб не розбити дзеркало або не пошкодити корпус. Справа в тому, що сам дзеркальний елемент поміщений в пластмасову рамку, яка кріпиться на простих клямках до механізму. Тому досить тільки підчепити дзеркало з краю і висмикнути його.

2. Просуньте під дзеркальний елемент стрічечку або шматок матерії і висмикніть його. Зробити це можна точно так само, подстроив елемент регулювальної рукояткою в зручне положення. Також можна скористатися звичайним пакетом із супермаркету.

3. Просуньте обидві ручки з боків дзеркального елемента і несильно смикніть, щоб спрацювали засувки. Як правило, Допомагає в екстрених ситуаціях, коли нічого підходящого немає під рукою.

4. Якщо у вас дзеркальні елементи з підігрівом, то будьте уважні, коли відриваєте дзеркало від корпусу. Щоб не порвати дроти, що забезпечують підігрів, акуратно отщелкніте дзеркало і від'єднайте дроти. Збирайте в зворотній послідовності. І при заміні на інший дзеркальний елемент переконайтеся в те, що він передбачає функцію підігріву.

5. Якщо у вас електричне регулювання дзеркал, стежте за тим, щоб не висмикнути контакти з коренем, коли знімаєте елемент. Насправді, зняти таке дзеркало легко, а от під'єднати все назад Доведеться повозитися з пильнічкамі на пластикових коректорах, щоб заново їх натягнути.

6. Коли будете ставити дзеркальний елемент назад, ні в якому разі не тисніть на нього сильно. Інакше ви або поламаєте механізм кріплення або роздушіть саме дзеркало. Пам'ятайте про такі особливості бічного дзеркала, як авторегулювання і обігрів, щоб не забути підключити необхідні контакти....

Відповідь на запитання: Як поміняти дзеркальний елемент