Як збавити оберти кулера

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Змінити параметри роботи вентиляторів комп'ютера можна за допомогою спеціальних програм. Зазвичай вони дозволяють вибрати потрібну швидкість обертання, щоб забезпечити оптимальне охолодження внутрішніх пристроїв.

Вам знадобиться:
- SpeedFan;
- AMD OverDrive.

Інструкція:
1.
Якщо мова йде про мобільному комп'ютері, то спочатку спробуйте зменшити обороти вентиляторів, використовуючи налаштування режиму електроживлення. Відкрийте панель управління і виберіть вкладку «Система і безпека». Перейдіть в меню «Електроживлення». Виберіть використовуваний в даний момент план харчування і натисніть кнопку «Налаштування».

2. Перейдіть в меню «Змінити додаткові настройки живлення». Розгорніть підменю «Управління живленням процесора» і знайдіть пункт «Політика охолодження системи». Вибрати пасивний режим для роботи від мережі і від батареї. Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте це меню.

3. Якщо швидкість вентилятора знизилася недостатньо, то встановіть програму Speed Fan. Вона дозволить більш точно налаштувати параметри роботи кулерів. Запустіть цю утиліту і дочекайтеся одержання відомостей про стан потрібних пристроїв. Змініть швидкості обертання лопатей потрібних кольорів, використовуючи стрілочки, розташовані навпроти назв даних пристроїв. Будьте вкрай обережними. Пам'ятайте про те, що неякісне охолодження може привести до перегріву і виходу з ладу окремих комплектуючих.

4. Активуйте функцію «Автоскорость». Це дозволить програмі SpeedFan автоматично регулювати швидкість обертання лопатей, забезпечуючи необхідне охолодження деталей, не витрачаючи при цьому зайву енергію.

5. При роботі з ноутбуком краще використовувати програму AMD OverDrive. Вона дозволяє одержати повний доступ до більшості пристроїв мобільних комп'ютерів. Відкрийте меню Fan Control і встановіть необхідні значення швидкостей.

6. Обов'язково збережіть задані параметри роботи вентиляторів перед закриттям програми. Перевіряйте періодично температурні показники важливих елементів комп'ютера. Це дозволить своєчасно збільшити ступінь охолодження, запобігши перегрів процесора або відеоадаптера....

Відповідь на запитання: Як збавити оберти кулера