Як зарядити струменевий картридж

Posted by Admin on 2-07-2013, 17:09 in Комп'ютери & ПЗ

Незважаючи на те, що на зміну струминним принтерам поступово прийшли лазерні, на «струйники» як і раніше актуальна друк фотографій. Оскільки на лазерному принтері роздрукувати кольорову картинку обходиться в двічі дорожче. При цьому струминні картриджі можна заправляти новими чорнилом і друкувати далі.

Інструкція:
1.
Купіть в магазині з продажу оргтехніки та комплектуючих матеріалів чорнило, відповідні моделі вашого принтера. Якщо ви роздруковуєте великі обсяги фотографій, і вам доводиться часто міняти картридж, можете придбати тюбик з чорнилом у 1000 мл. При невеликих обсягах кольорового друку та рідкісних заправках картриджа тюбик може засохнути завчасно. Тому вам буде достатньо трьох шприців червоного, синього і жовтого кольорів, яких зазвичай вистачає на 3-4 заправки.

231. Відключіть принтер від мережі, відкрийте кришку і витягніть кольоровий картридж з лівого гнізда.

3. Настелите на стіл кілька шарів газетного паперу, щоб уникнути чорнильних плям.

4. Покладіть картридж на газету друкуючими головками вниз.

5 Зніміть верхню етикету. Потім проколіть три невеликих отвори для шприца. Можете їх акуратно просвердлити шилом.

6. Тепер повільно і акуратно наповніть кожен контейнер чорнилом відповідного кольору, заливши по 6 мл червоних, синіх і жовтих чорнила.

7. Залиште картридж в такому положенні на 5-10 хвилин.

8. Обережно заклейте пророблені отвори вузьким скотчем.

9. Вставте картридж в порожній роз'єм принтера таким же чином, як виймали. Коли він встане на місце, ви почуєте характерне клацання.

10. Закрийте кришку і увімкніть принтер. При заміні картриджа, деякі принтери видають сторінку вирівнюючи квітів. Переконайтеся в тому, що в принтері є білий папір і натисніть ОК. Якщо у вас буде завантажена кольоровий папір, то в його подальшій роботі можуть проявитися неполадки. Роздрукується тестова сторінка, відбудеться автоматичне вирівнювання друкувальної головки, а також калібрування кольорів. На екрані комп'ютера з'явиться повідомлення про підсумки цих операцій. Проведіть кілька циклів прочищення голівки принтера - звичайно буває досить від 1 до 3-х.

11. Картридж заправлений. Можете роздруковувати кольорові фото....

Відповідь на запитання: Як зарядити струменевий картридж