Як очистити журнал оновлень windows

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Комп'ютери & ПЗ

Повідомлення про помилки, що з'являються під час установки оновлень Windows, можуть служити сигналом необхідності видалення тимчасових файлів оновлень. Виконання цього завдання може бути здійснене стандартними методами операційної системи і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.

Інструкція:
1.
Завершіть роботу інструмента «Центр оновлень Windows» і натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи.

2. Перейдіть в пункт «Панель управління» і виберіть пункт «Адміністрування».

3. Вкажіть пункт «Служби» і розкрийте посилання «Центр оновлення Windows».

4. Натисніть кнопку «Зупинити» або поверніться в головне меню "Пуск" для використання альтернативного методу зупинки служби.

5. Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення cmd у полі «Відкрити» для виконання операції очищення журналу оновлень.

6. Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди і вкажіть значення net stop wuauserv в полі командного рядка.

7. Натисніть функціональну клавішу Enter для застосування обраних змін і видаліть всі файли, що містяться в папках% systemroot% SoftwareDistributionDataStore і% systemroot% SoftwareDistributionDownload.

8. Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції відновлення роботи служби «Центр оновлення Windows».

9. Вкажіть пункт «Адміністрування» і виберіть пункт «Служби».

10. Викличте контекстне меню елемента «Центр оновлення Windows» кліком правої кнопки миші і виберіть команду «Запустити».

11. Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання альтернативного методу очищення журналу транзакцій файлової системи Windows.

12. Введіть значення «Командний рядок» в рядок пошуку і натисніть клавішу Enter для виконання команди.

13. Виконайте подвійний клік миші на рядку «Командний рядок» в розпочатому списку і виберіть команду «Запуск від імені адміністратора »для дотримання вимог безпеки корпорації Windows.

14. Введіть наступне значення в полі командного рядка: fsutil resource setautoreset true ім'я_диска:, де ім'я_диска - диск, що містить операційну систему. Натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди.

15. Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін....

Відповідь на запитання: Як очистити журнал оновлень windows