Як зберегти дані переустановка системи

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Переустановлення операційної системи - досить неприємний процес. Мало того що доводиться настроювати всі параметри комп'ютера заново, так ще й існує вірогідність втрати деяких важливих даних.

Вам знадобиться:
Другий ПК, інсталяційний диск Windows.

Інструкція:
1.
Зберегти важливі файли при перевстановлення операційної системи не так вже й складно. Якщо поточна ОС знаходиться в робочому стан, то зробити це можна без будь-яких додаткових пристроїв. А от у випадку коли ви не маєте можливості запустити ОС, вам знадобиться додатковий комп'ютер.

2. Для початку розглянемо перший варіант. Якщо ваша система встановлена на окремому локальному диску, то просто скопіюйте з нього всі потрібні файли і спокійно заново ОС. Якщо ж ваш жорсткий диск не розбитий на розділи, то проробіть даний процес самостійно.

3. Скачайте програму Partition Manager потрібної версії, встановіть її і запустіть. Виберіть пункт «Швидке створення розділу». Вкажіть ваш єдиний жорсткий диск і натисніть кнопку «Далі». Задайте тип файлової системи для майбутнього розділу і його розмір. Перезавантажте комп'ютер. Скопіюйте на новий розділ всі важливі файли. Перевстановіть операційну систему.

4. Тепер перейдемо до ситуації, коли ви не маєте можливості запустити операційну систему. Існують два шляхи вирішення поставленої задачі. Обидва вони, на жаль, не є універсальними.

5. Встановіть операційну систему, не видаляючи попередню. Природно, краще встановлювати ідентичну версію ОС. Даний спосіб не рекомендований в якості основного, тому що, як показує практика, операційна система, встановлена таким способом, працює вкрай нестабільно. До того ж, ви ризикуєте втратою даних, що знаходяться в системних папках.

6. Вийміть жорсткий диск з системного блоку і підключіть його до іншого комп'ютера. Запустіть ОС на другому ПК. Проробіть операції, описані в третьому кроці. Підключіть жорсткий диск до його «рідному» системного блоку. Встановіть Windows на спеціально створений для цього розділ....

Відповідь на запитання: Як зберегти дані переустановка системи