Як збільшити швидкість перегляду відео

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Збільшити швидкість перегляду відео можна різними способами. Тут все залежить від формату, розміру, способу перегляду відео. Звичайно, в такому питанні також не останню роль займає програмне забезпечення і драйвери.

Інструкція:
1.
Найбільш частий джерело проблем з відео - це не оновлюване (або навіть не встановлене) програмне забезпечення. Для коректної роботи відео в звичайному режимі (тобто перегляд відео Файлу На комп'ютері) потрібно дотримувати деякі технічні рекомендації. Перш за все, потрібно встановити драйвера на відеокарту і звукову карту, знайти найбільш відповідні часу версії можна за допомогою утиліти Everest. Також для коректної роботи не завадить оновити версію DirectX. Якщо у вас встановлений Windows XP, то його бажано модернізувати до Service Pack 3.

2. Для коректного перегляду відео бажано встановити кодеки. Цілком підійде універсальна комплектація зразок K-Lite Codec Pack. Ще не перешкодить встановити медіаплеєр на ваш смак. Бажано, звичайно, такий, який частенько оновлюється, підтримує всі поширені формати (наприклад, Light Alloy). Плеєри «стандартні» або будь застарілі можуть бути причиною повільної роботи відео. Разом з тим, слід врахувати, що при перегляді відео з диска, вся причина може бути саме в диску і, при гальмуваннях, швидше за все, краще це відео скинути з диска на комп'ютер і дивитися при нормальній швидкості.

3. Іноді відео гальмує або викликає помилки при перегляді онлайн. Зазвичай це пов'язано з тим, що встановлена стара версія браузера (зокрема, стандартний для Windows XP - Internet Explorer), але деколи навіть оновлення стандартного браузера не вирішує проблему. Найбільш вірним рішенням буде установка альтернативного браузера на вибір: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera. Також слід для коректного перегляду регулярно оновлювати Flash Player (по посиланню по посиланню Http://www.get.adobe.com/ru/flashplayer )....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість перегляду відео