Як поліпшити швидкодію комп'ютера

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Комп'ютери & ПЗ

Багато користувачів, особливо початківці, частенько скаржаться на повільну роботу свого комп'ютера. І багато з них не знають, що самі винні у своїх проблемах з комп'ютером. Легше сказати, що комп'ютер застарів, або що цей комп'ютер слабенький для нової операційної системи. Вирішенням даної проблеми є правильна настройка комп'ютера.

Інструкція:
1.
Позбавтеся від непотрібних папок, ярликів, картинок і т.д. на робочому столі комп'ютера. Всі ці картинки, ярлики займають певну кількість пам'яті вашого комп'ютера. Особливо багато місця зі всього цього займає фон робочого столу.

2. Якщо ви зменшите передачу кольору, то помітно знизите навантаження на графічну підсистему свого комп'ютера. Настроюється передача кольору у властивостях екрану. У контекстному меню виберіть «Середній» рівень на вкладці «Якість передачі кольору».

3. Багато користувачів при покупці залишають налаштування інтерфейсу за умовчанням. Тобто, так як їх набудували в магазині. А в магазині ніхто не буде возитися з оптимальними настройками. Зайдіть в «Властивості системи» - вкладка «Додатково». Знайдіть розділ «Швидкодія». У даному розділі встановіть настройки, так як вам буде зручно.

4. При завантаженні операційної системи дуже впливають автоматично завантажуються програми. Якісь із них, а які тільки заважають спільній роботі. Для цього зайдіть в меню Пуск, далі - Всі програми - Автозавантаження. Видаліть всі непотрібні ярлики.

5. Також багато ресурсів споживають служби, Які завантажуються при кожному завантаженні операційної системи. За замовчуванням багато служб є просто зайвими. А деякі навіть і шкідливими для багатьох звичайних користувачів. Наприклад, служба шифрування. Багато людей втратило свої дані при використанні цієї служби, випадково зашифрувавши свої дані, а потім перевстановити систему.

6. У налаштуваннях BIOS можна відключити первісну завантаження з дисковода або приводу. Тоді завантаження комп'ютера кілька прискориться. У деяких випадках це буде помітно без секундоміра.

7. Очистіть свій жорсткий диск, який є системним. Особливо видаліть всі файли з розширенням tmp. Це тимчасові файли Windows, які з часом забивають систему все більше і більше....

Відповідь на запитання: Як поліпшити швидкодію комп'ютера