Як поміняти відеокарту

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

У певний момент, багато людей починають замислюватися про поліпшення деяких елементів свого комп'ютера. Комусь хочеться підвищити продуктивність, іншим потрібно жорсткий диск більшого об'єму, а треті мріють про потужній відеокарті в замін старенькій і неактуальною відюшкі. На щастя, зараз практично будь-яка людина, що володіє терпінням і прямими руками, може самостійно замінити відеокарту.

Вам знадобиться:
Документація до материнської плати
Стара відеокарта
Нова відеокарта
Хрестова викрутка

Інструкція:
1.
І так: ви вирішили змінити відеокарту. Якщо причина заміни - поломка старої, і вам вона дуже подобалася, то пропустіть все, описане в першому кроці. Якщо ж ви зважилися на апгрейд відеоадаптера, то читайте уважно. Найпростіший і надійний спосіб пошуку необхідної відеокарти - інструкція до материнської плати + інтернет. Спочатку визначте необхідний роз'єм відеоадаптера, а потім - з'ясуйте, яка відеокарта відповідає вимогам вашої материнки.

2. Ви купили підходящу відеокарту. Перед установкою нової, поки ваша система ще відмінно функціонує, підшукайте драйвера для майбутнього устрою. Тепер зніміть ліву кришку системного блоку і знайдіть відеокарту. Найпростіший спосіб це зробити, якщо ви взагалі не розумієте, що відбувається всередині блоку - знайти в яку плату входить кабель від монітора.

3. Акуратно витягніть стару відеокарту, попередньо висмикнувши відеокабель. Найчастіше для цього потрібно відігнути або натиснути блокіратор, а так само відкрутити один шуруп, що притискує відеокарту до задній стінці системного блоку. Зверніть увагу на наступний момент: іноді харчування на куллер відеокарти подається від материнської плати, а отже, вам необхідно буде відключити ще один маленький проводок. Запам'ятайте роз'єм на материнській платі, куди він підключався - це може знадобитися для забезпечення харчування куллера майбутнього відеопристрої. Тепер вставте нову відеокарту і прикрутіть її до блоку точно так само, як це було зроблено з замінним відеоадаптером.

4. Увімкніть комп'ютер і встановіть драйвера на нову відеокарту. Після установки, найімовірніше, буде потрібно перезавантаження. Примітка: не лякайтеся, коли під час першого включення, дозвіл монітора зміниться на мінімальне, а кольори втратять яскравість....

Відповідь на запитання: Як поміняти відеокарту