Як зберегти трансляцію

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Хоббі та розваги

З повсюдним розповсюдженням широкосмугового доступу в мережу, дедалі популярнішими стають такі сервіси як інтернет-радіо. Специфіка, що полягає в безперервному мовленні через інтернет, визначає деякі технічні особливості подібних сервісів. Зокрема, не можна просто зберегти трансляцію, завантаживши небудь файл. Потрібно застосовувати спеціальні утиліти.

Вам знадобиться:
- Встановлений плеєр Win
- Браузер;
- Підключення до інтернету;
- Можливість установки додатків на комп'ютер.

Інструкція:
1. Завантажте дистрибутив Streamripper - пакета доповнення до популярного медіа-плеєра Winamp. Відкрийте в браузері адресу http://sourceforge.net/projects/streamripper/. Натисніть на кнопку з написом Download, розташовану на сторінці. При необхідності виберіть один із сайтів-дзеркал, з якого буде отриманий дистрибутив. Дочекайтеся початку процесу завантаження. Збережіть файл інсталятора на жорсткий диск.

3. Встановіть Streamripper. З файлового менеджера, вікна провідника або через діалог «Запуск програми», доступний через пункт «Виконати» меню «Пуск», запустіть завантажений на попередньому етапі модуль. Дотримуйтесь інструкцій майстра інсталяції. У Як встановлюваних компонентів виберіть Winamp Plugin і, якщо хочете мати можливість збереження трансляцій за допомогою консольної утиліти, Console Application.

3. Почніть настройку встановленого Streamripper. Запустіть плеєр Winamp (тоді Streamripper запуститься автоматично) або перейдіть в папку з встановленими компонентами програми і запустіть модуль wstreamripper.exe. У відобразити вікні Streamripper for Winamp кликніть по кнопці Oprions.

4. Налаштуйте параметри з'єднання Streamripper. Перейдіть на вкладку Connection відкритого діалогу Streamripper Settings. Активуйте опцію Try to reconnect to the stream if it drops для забезпечення автоматичного перепідключення при втраті з'єднання. Встановіть прапорець Don't rip over X megs і введіть значення в полі Megs, якщо хочете обмежити максимальний обсяг захоплюваних додатком даних. Введіть адресу проксі-сервера поле Proxy Server, якщо підключення відбуватиметься через нього.

5. Налаштуйте параметри збереження трансляцій на диск. Перейдіть на вкладку File. У полі Output Directory введіть шлях до папки, в яку повинні будуть зберігатися результуючі звукові файли. Активуйте опцію Rip to separate files для поділу трансляцій на треки.

6. Вкажіть шаблон імен зберігаються звукових файлів. Перейдіть на вкладку Pattern. Введіть шаблон в полі Output file pattern. Відомості про символи-заповнювачах, а також шаблоні за замовчуванням наведені у вкладці. Натисніть кнопку OK в діалозі. Вивантажити Streamripper, якщо він запускався окремо від плеєра.

7. Відкрийте трансляцію. Запустіть Winamp. Натисніть Ctrl + L, введіть URL трансляції в діалозі, що з'явився, натисніть кнопку Open. У списку відтворення Winamp двічі клікніть на доданий пункт. Якщо адреса трансляції вірний, почнеться її відтворення.

8. Збережіть трансляцію. Перемкнетеся у вікно Streamripper. Натисніть кнопку Start. Дочекайтеся моменту, коли буде необхідно завершити запис трансляції. Натисніть кнопку Stop. Збережені звукові файли будуть знаходитися в директорії, яка була вказана на п'ятому кроці....

Відповідь на запитання: Як зберегти трансляцію