Як зашифрувати з'єднання

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Незалежно від того, який пристрій ви використовуєте для створення бездротової мережі, її необхідно як слід захистити. Це дозволить запобігти небажаним підключення до вашої точки доступу Wi-Fi.

Вам знадобиться:
- Мережевий кабель.

Інструкція:
1.
Якщо ви вибрали Wi-Fi маршрутизатор для створення власної точки доступу, то відкрийте його web-інтерфейс. Підключіть кінці мережевого кабелю до LAN-роз'єму маршрутизатора і аналогічного порту в комп'ютері. Включіть обидва пристрої. Запустіть інтернет-браузер і заповніть поле введення url-адрес, ввівши в нього IP маршрутизатора. Натисніть клавішу Enter.

2. Введіть логін і пароль, щоб отримати можливість змінювати параметри роботи мережевого устаткування. Відкрийте меню Wireless Connection Setup (Wi-Fi). Знайдіть пункт «Тип безпеки» або Security Type. Виберіть із запропонованих варіантів той параметр, який підійде для роботи з вашими ноутбуками. Краще використовувати порівняно нові типи шифрування даних, наприклад WPA2-Personal.

3. Тепер перейдіть до пункту «Пароль» або Password. Введіть пароль, що відповідає вимогам обраного типу безпеки. Краще використовувати максимальну кількість символів. Використовуйте поєднання латинських літер, цифр і спеціальних знаків. Це забезпечить вам підвищену ступінь захисту в тому випадку, якщо зловмисники будуть використовувати програми, що перебирають комбінації символів.

4. Тепер відкрийте меню Advanced Setup або Security. Змініть стандартний пароль, потрібний для отримання доступу до налаштувань Wi-Fi маршрутизатора. Тепер якщо хтось підключиться до вашої бездротової мережі, він не зможе змінити параметри її роботи.

5. У цьому ж меню повинна знаходитися функція, що дозволяє встановити допустимі MAC-адреси. Це своєрідний ідентифікаційний номер, який є у кожного мережного адаптера. Активуйте цю функцію. Включіть всі ваші ноутбуки, натисніть клавіші «Пуск» і R і в що з'явилося поле введіть команду cmd. Натисніть клавішу Enter. Після запуску командного рядка введіть ipconfig /all і натисніть клавішу Enter.

6. Випишіть значення MAC-адрес адаптерів бездротового зв'язку ваших ноутбуків і вбийте їх в список допустимих адрес. Збережіть налаштування і перезавантажте маршрутизатор....

Відповідь на запитання: Як зашифрувати з'єднання