Як полагодити окуляри

Posted by Admin on 17-09-2013, 23:18 in Мода & Стиль

Через проблеми із зором багато людей просто не можуть обійтися без окулярів. Без них важко і в побуті і на роботі. Але, а чи можна буде відремонтувати окуляри в домашніх умовах, якщо вони зламаються?

Вам знадобиться:
Товста волосінь, запальничка, розчинник та уламки старих пластмасових оправ від окулярів.

Інструкція:
1.
Багато хто стикався з такою проблемою, що з оправи окулярів випадає і втрачається гвинтик. Але це легко виправити підручними засобами. Для цього візьміть саму товсту волосінь, яку ви тільки зможете знайти. Один її кінчик оплавьте на відкритому вогні. Можна над газовою плитою, а можна над запальничкою. Притисніть цей кінчик до будь-якій плоскій металевій поверхні. Коли кінчик застигне, то утворюється капелюшок, як на цвяху.

2. Вставте інший кінець лески в оправу окулярів і ображати його так, щоб він виступав в середньому на 2 мм. Тепер зберіть всі деталі очок. Замість втраченого гвинтика вставте цей саморобний гвоздик. За допомогою запальнички оплавьте його виступаючий кінець. Так само як і в першому кроці Сконструюйте капелюшок. У вас повинна вийти прекрасна заклепка. По своїй міцності вона буде нітрохи не гірше втраченого металевого гвинтика.

3. Якщо ви упустили окуляри, і оправа лопнула, то цю поломку так само можна виправити в домашніх умовах. Лопнула пластмасову оправу, якщо вона виготовлена целулоїду легко можна склеїти саморобним клеєм. Якщо ви не знаєте, з чого виготовлена оправа, то це можна визначити наступним способом. Целулоїд - це пластмаса, яка моментально спалахує від піднесеної до неї палаючого сірника. Тому для потрібно до самого кончину завушини піднести полум'я сірника. Якщо вона спалахне, то відразу ж стушкуйте.

4. Тепер приготуйте клей. Для нього знадобляться уламки старих целулоїдних гребінців, гребінок, оправ. За допомогою будь-якого розчинника (ацетону або рідини для зняття лаку) з них дуже легко зробити клей. До консистенції вершків розчиніть пластмасові уламки. Сірником нанесіть на місце зламу клей. При цьому злегка згинайте оправу. Це необхідно для того, щоб клей проник всередину її. З проміжком у кілька годин повторіть цю процедуру ще два рази....

Відповідь на запитання: Як полагодити окуляри