Як звести прищі

Posted by Admin on 12-06-2013, 02:49 in Мода & Стиль

Маленькі і начебто непомітні на перший погляд, прищі можуть стати справжньою проблемою, якщо з'являються занадто часто. Відразливі гнійничкові висипання на шкірі можуть навіть призвести до затяжної депресії і прагненню до самоізоляції, коли починає здаватися, що справитися з цією напастю просто неможливо. У дійсності це не так - вилікувати будь прищі цілком реально, потрібно тільки проявити терпіння і застосовувати правильні засоби.

Інструкція:
1.
Перш, ніж починати лікування прищів, потрібно з'ясувати причини їх наполегливої появи. За своєю природою прищ - це запалення сальної залози в шкірі, що супроводжується утворенням невеликого гнійничка. Сальні залози можуть запалюватися під впливом забруднення, в результаті неправильного способу життя або гормонального дисбалансу.

2. Якщо шкіра постійно запалюється, болить, гнійники утворюються часто, погано лікуються і займають велику площу, слід звернутися до лікаря-дерматолога. Найімовірніше, тут має місце особливе шкірне захворювання - акне, яке вимагає кваліфікованого лікування. Якщо ж проблема полягає в юнацьких вуграх і періодичних висипаннях, можна спробувати впоратися своїми силами.

3. Юнацькі вугрі зазвичай пов'язані з гормональною перебудовою організму і з часом проходять самі собою без сліду. Але до того моменту вони вимагають лікування і особливого догляду за шкірою. В першу чергу, це ретельне очищення обличчя. Важливо пам'ятати, що просте збільшення кількості умивань в день не принесе користі. Причиною утворення прищів є надлишкова активність шкірних сальних залоз, тому при частому умиванні, змиваючи захисний сальний шар з шкіри, можна домогтися зворотного ефекту - сальні залози будуть працювати все більш активно. Тому 2-3 умивань на добу цілком достатньо. При цьому бажано використовувати м'які очищаючі гелі та пінки, але не жорсткий скраб, який тільки призведе до подразнення шкіри.

4. При регулярно виникають прищах потрібно звернути особливу увагу на свій спосіб життя, харчування і роботу кишечника. Часто при надмірному засміченні організму шкіра бере на себе очисні функції, з якими не справляються органи видільної системи, і намагається видалити шкідливі речовини через свої пори. Нестача вітамінів, клітковини, надлишок жирів і хімічних добавок стимулює утворення гнійників. Тому особливу перевагу слід віддавати здоровою, не важкої їжі, яка складається з овочів, каш, натуральних молочних продуктів. Бажано повністю відмовитися або значно зменшити кількість споживаної солодкої газованої (кока-кола, пепсі-кола, лимонад, алкогольні коктейлі і т.п.), чіпсів, фастфуду. Куріння також не сприяє чистої здорової шкірі, тому якщо зможете відмовитися від сигарет, буде просто чудово.

5. У літній період боротися з прищами допомагають сонячне світло, свіже повітря і фізична активність. З початком осені проблеми зі шкірою можуть повернутися. Тому бажано з настанням холодів хоча б зрідка в невеликих дозах користуватися солярієм, який підсушує і оздоровлює шкіру. Не слід також відмовлятися від спорту і відвідувати спортивний зал час від часу. Дотримуючи ці нехитрі правила наполегливо і постійно, ви самі помітите, що ваша шкіра стала набагато краще і здоровіше. Адже головний секрет її здоров'я полягає в сталості догляду та правильному способі життя....

Відповідь на запитання: Як звести прищі