Як звести тату

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Мода & Стиль

Як вважають професіонали, тату - це не просто модне захоплення, а спосіб самовираження. Однак час, під час якого виникає бажання висловити своє "Я" таким чином, проходить, а татуювання залишається. І часто її власники бажають від неї згодом позбутися.

Інструкція:
1.
Існує кілька варіантів відомості татуювання, але серед них немає такого, який здатний би був якісно звести тату в домашніх умовах (якщо не хочете жахливих рубців, зараження, інших неприємних і непередбачуваних наслідків, то не намагайтеся позбавитися від тату будинку).

2. Найкраще скористатися допомогою фахівців та звернутися в клініку. Там вам зведуть її лазером, який вже довгий час використовується в російській і світовій практиці не один десяток років, притому неважливо, якого типу виявиться ваша татуювання (виняток становить лише "подвійна" татуювання). Плюс цього способу в тому, що лазер володіє косметичним ефектом і практично не залишає рубців.

3. Але лазери бувають різні, адже тут все залежить від типу татуювання, її окраса і так далі. Наприклад, якщо ваша тату чорного, зеленого або синього відтінку, то вам підійде рубіновий лазер, призначений як для аматорських, так і для професійних татуювань. Для виведення червоних, жовтих і оранжевих тату використовується зелений лазер, а жовтий лазер призначається для світло-блакитних тату. Існує ще безліч інших лазерів, однак, не намагайтеся вибрати тип самостійно, адже це - завдання фахівця.

4. Медичні працівники вважають, що ще одним прийнятним методом є зрізання дерматомах шару шкіри, що містить татуювання. За відомостями, цей спосіб - один з найбільш ефективних і щадних (при професійному виконанні даної операції шрамів також не залишиться)....

Відповідь на запитання: Як звести тату