Як полюбити свій природний колір волосся

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Мода & Стиль

«Я ненавиджу своє волосся!» - Так говорять багато в нашому суспільстві. Чи багато ви знаєте людей, по-справжньому задоволених своїм волоссям? Салони і виробники засобів по догляду за волоссям наживаються на загальної ненависті до свого волосся. Кучеряві жінки хочуть випрямити волосся, а брюнетки хочуть стати блондинками. Людині властиво хотіти того, чого у нього немає або не може бути, і волосся теж до цього ставляться. Якщо ви витратили багато грошей на волосся своєї мрії і не домоглися бажаного, ви можете просто навчитися любити волосся, які вам дала природа.

В першу чергу вам треба прийняти себе такою, яка ви є, і усвідомити, що ви чудова. Наприклад, якщо у вас кучеряве волосся, а вам хотілося б прямі, просто подумайте про всіх тих жінках з прямим волоссям, які заздрять вашим чарівні кучері. Запитайте себе, чому ви ненавидите своє волосся, коли всі навколо зеленіють від заздрощів до них? Може, це тому, що ви хочете бути схожими намоделей з телевізора, чиї довгі прямі волосся розвівається від вентилятора навпроти неї? По телевізору не показують сплутати копицю, в яку перетворюються довге пряме волосся, коли вентилятор вимикають. Ось інший приклад: якщо у вас пряме волосся, чи хочете ви кучері, Тому що ваші пряме волосся мляві, безформні і просто звисають з голови, як клоччя? Подивіться на цю проблему з позитивної точки зренія.За прямим волоссям легше доглядати, Ніж за кучерявими, якщо вони довгі.

Коли ви дивитеся на себе в дзеркало вранці, захоплюйтеся своїм волоссям і говорите собі, як здорово ви виглядаєте, і які у вас гарне волосся. Хвалять чи інші люди ваше волосся? Беріть з них приклад і теж хваліть своє волосся.

Кожен раз, коли ви бачите своє відображення в дзеркало заднього виду в машині, у вітрині, в дамській кімнаті на роботі, хваліть своє волосся, і поступово ви почнете вірити в те, що говорите.

Приділяйте кілька хвилин вранці і вечорам на розчісування волосся перед дзеркалом. Регулярно використовуйте кондиціонер для волосся, щоб волосся стали м'якими і блискучими. Прикрашайте волосся шпильками, гумками або іншими аксесуарами по вашому смаку. Якщо ви будете балувати своє волосся і розглядати їх з позитивної точки зору, ви навчитеся любити їх.

Продовжуйте переглядати своє ставлення до власного волосся. Завжди думайте і говорите в позитивному ключі, якщо мова йде про вашому волоссі. Якщо ви будете ретельно піклуватися про своїх волоссі за допомогою простих гігієнічних процедур, вам більше нічого не потрібно буде робити. Ви зрозумієте, що вам не потрібно міняти своє волосся, достатньо лише поміняти відношення до них....

Відповідь на запитання: Як полюбити свій природний колір волосся