Як поміняти каблук

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Мода & Стиль

Каблук є найбільш зношуються частиною взуття і вимагає особливого догляду. До найбільш часто зустрічається пошкоджень каблука відносяться знос набійки, тіла самого каблука, тріщини, злами і порушення його кріплення до взуття. При зміні каблука необхідно його міцне прилягання за допомогою ремонтних деталей, яке виключить можливість появи щілин між ним і слідом взуття.

Інструкція:
1.
Якщо ви вирішили замінити каблук, Не звертаючись до взуттєвому майстру, спочатку потренуйтеся на старій взуття, щоб не зіпсувати нову, в разі якщо ремонт вам не вдасться.

2. Щоб не пошкодити підошву, обережно відірвіть старий каблук і видаліть цвяхи каблучной крапчасті. Для цього спочатку відігніть устілки. Якщо вони приклеєні, можна розм'якшити клей за допомогою теплового впливу. Викриття шурупи або зніміть скоби за допомогою викрутки або обценьок.

3. При сильному зносі п'яткової устілки вклейте зсередини подпяточнікі з стелечной шкіри.

4. Для зміцнення п'яткової частини каблука, надівши ремонтовану взуття на колодки або п'яткову лапу, на що створилася площину накладіть зволожені, Пров'ялені, ущільнені молотком і промазані клеєм Фліки і скріпіть їх дерев'яними шпильками. Допускаються складові Фліки з двох-трьох частин. Верхній Флік ставлять цільний, з щільною підошовної шкіри.

5. Ви також можете не набирати каблук, а підібрати по висоті, кольором, фасоном і куту нахилу.

6. Зачистите шкіркою поверхню каблука і сліду взуття. Приклейте каблук клеєм на поліуретановій основі.

7. Для кріплення використовуйте металевий підп'ятник з отворами під шурупи та цвяхи. Використовуйте шурупи довжиною 20-30 мм і діаметром 3-4 мм, цвяхи бажані взуттєві довжиною не менш 23 мм. Закручуйте шурупи сильно, щоб не хитався каблук, при цьому металевим підп'ятником притисніть супінатор. Перед цією операцією можна тонким свердлом зробити в підборі поглиблення, щоб полегшити процес прикручування.

8. Прикручений або прибитий каблук осадіть сильними ударами молотка до необхідного ущільнення і при необхідності обріжте його бічну поверхню, щоб «підігнати» його за формою до старого каблуку. Не забудьте накласти і прибити набійник, підібравши її до форми каблука.

9. Просушіть взуття і знову ущільніть околачіваніем. Після видалення колодок кінці цвяхів кріплення каблука загніть зсередини молотком.

10. Приклейте устілки....

Відповідь на запитання: Як поміняти каблук