Як зашнурувати кеди

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Мода & Стиль

Кеди - це найзручніша взуття на світі. Вони підходять для містечку прогулянок, походів і занять спортом. Безліч квітів і моделей дозволяють підбирати їх майже під будь-який одяг. Образ можна доповнити, по-різному зашнуровивая кеди.

Інструкція:
1.
Перш ніж починати зашнуровувати кеди тим чи іншим чином, визначитеся, куди ви в них направитеся - від цього може залежати спосіб шнурування. Всі способи шнурівки можна розділити на три категорії: прості, декоративні, спеціальні. Прості способи шнурівки - це ті, до яких ми звикли з дитинства. Вони охайно виглядають, шнурки зручно і просто затягувати. Мінус - вони можуть набриднути. Отже, прості способи шнурівки - це шнурівка зигзагом. В одному випадку шнурки протягаються через перші дві дірки хвостиками назовні, а в іншому - усередину.

2. Декоративні способи шнурівки трохи складніше втілити в життя, але вони зроблять вас несхожим на інших кедовладельцев. Один із способів декоративної шнурівки називається "шнурівкою по-європейськи" (або "шнурівкою драбинкою"). Робиться вона так: 1. Пропустіть шнурок через перші від носка дірочки і виведіть назовні з обох кінців. 2. Проведіть один кінець шнурка перехресно черех верхній отвір. 3. Проведіть інший кінець шнурка перехресно через один отвір, яке знаходиться вище. Ще один тип шнурівки - "Пряма" (або "Модна"). Вона виглядає дуже елегантно. 1. Шнурок пропускається через перші від носка дірки і виводиться всередину кеди з обох кінців. 2. Один кінець шнурка піднімається праворуч вгору, виходить з верхнього отвору і протягується в лівий отвір. 3. Обидва кінці піднімаються вгору і виводяться назовні кожен через один отвір, простягаються на протилежну сторону і тягнуться вище. 4. Шнуровка продовжується уздовж кеди, поки один з шнурків не досягне кінцевого отвори. 5. Інший кінець виходить через залишився отвір нагорі.

3. Спеціальні види шнурування створені ддя того, щоб вам було зручно пересуватися по густому лісі або кататися на велосипеді - вузлик буде знаходитися на внутрішній стороні кеди і не буде заважати при ходьбі. 1. Пропустіть шнурок через перші від носка дірки і виведіть зовні кеди з обох кінців. 2. Один кінець шнурка підійміть праворуч вгору, протягніть через верхній отвір і протягніть в лівий отвір. 3. Підніміть обидва кінці вгору і простягайте їх всередину (кожен - через один отвір), потім - простягайте на протилежну сторону і тягніть вище. 4. Шнуровка продовжується уздовж кеди, поки один з шнурків не досягне вищого отвори. 5. Виведіть інший кінець через отвір назовні. Зав'яжіть вузол на одній стороні....

Відповідь на запитання: Як зашнурувати кеди