Як зашнурувати корсет

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Мода & Стиль

Вже давно корсети перестали бути атрибутом старовинних костюмів, що відносяться до минулого епосі - сьогодні корсети, як класичні, так і сучасні, стали невід'ємним атрибутом жіночого стилю. Корсет вигідно підкреслює силует жіночої фігури, надає її зовнішньому вигляду елегантність, а також приховує недоліки зовнішності, формуючи тонку талію. Рідкісне весільне або вечірнє плаття сьогодні обходиться без корсета, і багато дівчат, які вперше стикаються з цим предметом одягу, не знають, як правильно його зашнурувати.

Інструкція:
1.
Правильна шнурівка корсета має бути рівномірною, вона повинна підкреслювати фігуру жінки, і при цьому не сковувати її руху. Саме тому варто уникати неправильної шнурівки, яка виявляється затягнутою тільки на нижніх петлях, некрасиво виглядає і створює масу незручностей.

2. Іноді готова стрічка, яка йде в комплекті з корсетом, не підходить для правильної шнурівки - в цьому випадку вам доведеться підібрати і купити стрічку або шнур в тон корсета, витративши зовсім небагато грошей. Крім того, купивши нову стрічку або новий шнур принципово іншого кольору, який, тим не менш, гармонує з тоном корсета, ви зміните свій зовнішній вигляд, зробите акцент на шнурівці, і ваше плаття буде виглядати оригінальніше.

3. Найпростіше зашнурувати корсет одним шнуром - для цього з'єднаєте обидва краї корсету так, щоб між ними залишилося відстань в 10 см, а потім всуньте у верхні два отвори шнур. Починайте рівномірно шнурувати корсет хрест-навхрест, поки не дійдете до нижнього краю. Також ви можете зашнурувати корсет двома шнурами, направляючи один з них зверху вниз, а інший - знизу вгору.

4. На рівні талії в класичному корсеті ви також можете залишити довгі петлі зі шнура або стрічки, а потім продовжуйте шнурувати навхрест до кінця. За допомогою цих петель ви потім зможете затягнути корсет і зав'язати його.

5. Шнурівку корсета розподіліть по всій довжині, простежте за тим, щоб вона була рівномірною, а потім зафіксуйте шнурівку ліворуч і праворуч вузлом. Остаточно затягувати корсет потрібно, надівши його на себе і підтягуючи шнурівку так, щоб корсет ліг рівно по фігурі. Кінці шнурків стягніть і зав'яжіть в акуратний бант....

Відповідь на запитання: Як зашнурувати корсет