Як зваляти пальто

Posted by Admin on 16-08-2013, 03:47 in Мода & Стиль

Пальто з валянок! Ви чули про таке? Тим часом технологія валяння шерсті і створення з неї всіляких речей - давня, як світ. Сучасна жінка ніколи не відмовиться від пальто, зваляли вручну. Купувати його дорого, але зробити самій

Вам знадобиться:
шерсть непряденая (можна придбати будь-якого кольору, краще різних кольорів); для декору можна використовувати вовняні нитки, волокна шовку, льону;
пакувальна плівка; москітна сітка; велика кругла палиця на зразок черешка від лопати; рідке мило або рідину для миття посуду; рукавички для захисту рук.

Інструкція:
1.
Якщо ви клеїте перший раз, то, звичайно, краще робити пальто не цельносвалянное, а виготовляти кожну деталь окремо. Для цього потрібно вже мати готову викрійку вироби.

2. Для новачка краще всього піде найпростіший спосіб: валяння великого полотна, а потім викроювання з нього окремих деталей. Так ви не помилитеся з розмірами (шерсть дає усадку на 30%), та й руку набити так набагато простіше.

3. Найкраще працювати на великому столі, Чим більше, тим краще. Викладіть на нього пакувальну плівку. Потім розкладіть шерсть. Відірвіть руками тонкі пасма і викласти перший шар. Другий шар укладіть поперек попереднього. Потім третій - як перший. Укладайте рівномірно. Врахуйте усадку: якщо потрібний шар 05 см, то в сухому вигляді він буде близько 2 см.

4. Далі можете викласти будь-який малюнок з допоміжних волокон. Добре, якщо він буде абстрактним, тому що при валяння волокна можуть зміститися.

5. Накрийте полотно сіткою, змочіть рідким милом, можна трохи його розбавити гарячою водою. Потрібно добре промочити полотно, наскрізь.

6. Починайте валяти. Тобто тріть в різних напрямках хвилин 5-7. Цього достатньо для первісного уваліванія.

7. Намотуйте всі разом (плівка, шерсть, сітка) на палицю і катайте хвилин 15. Після цього розмотайте, накрутіть на палицю з іншого краю і знову катайте із зусиллям, можна ногами, якщо втомилися руки. Потім знову переверніть. У загальній складності валяти потрібно 40-50 хвилин. Спробуйте відокремити волоски від шерсті: якщо вони відокремлюються, то валяння закінчено! Якщо цілі пасма, потрібно ще попрацювати.

8. Промийте полотно під теплою водою, змиваючи ретельно мило. Віджимати потрібно обережно. Просушіть полотно - і сховай деталі пальто....

Відповідь на запитання: Як зваляти пальто