Як зберегти взуття

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Мода & Стиль

Зовнішній вигляд взуття багато що говорить про її власника. Яким би модним і ретельно продуманим ні був наряд, неакуратна розбита пара туфель зведе ваші старання до нуля. За взуттям треба постійно доглядати, і тоді вона буде служити вам так довго, як це можливо.

Вам знадобиться:
- Водовідштовхувальна просоченнядля взуття;
- Взуттєвий крем;
- Касторовой масло;
- Безбарвний лак для нігтів;
- Шампунь для взуття;
- Сукнина;
- Щітка для взуття;
- Колодки;
- Старі газети;
- Питна сода.

Інструкція:
1.
Щоб зберегти зовнішній вигляд улюбленої пари туфель як можна довше, Почніть доглядати за нею відразу, як принесете заповітну коробку з магазину.

2. Шкіряну підошву нового взуття змажте касторовою олією. Обробіть нову пару водовідштовхувальним просоченням. Дійте у відповідність з інструкцією до засобу.

3. Нанесіть на каблуки нового взуття безбарвний лак для нігтів. Він захистить покриття від стирання і подряпин.

4. Не носіть на босу ногу туфлі з підкладкою з натуральної шкіри. Це дуже швидко призведе до появи темних плям і псування шкіри. Босоніжки після шкарпетки обробляйте спеціальним шампунем для взуття і добре просушуйте.

5. Ніколи не залишайте мокру і брудне взуття в передпокої. Видаліть великі шматки бруду дерев'яною лопаткою, вичистіть бруд з-під ранта і з підошви. Потім скрутіть газету в щільну трубочку і вставте всередину черевика або туфлі, щоб зберегти їх форму. Вільний простір набийте згорнутими шматками газети.

6. Коли взуття висохне, зчистити залишки бруду трохи вологою ганчіркою, очистіть від пилу взуттєвої щіткою і товстим шаром нанесіть крем для взуття. Це дозволить вам вберегти шкіряну поверхню від мікроподряпин, які скорочують термін служби. Вранці відполіруйте туфлі за допомогою клаптя тканини.

7. Блискавки на взуття очищуйте від бруду за допомогою старої зубної щітки. Металеву блискавку час від часу змащуйте касторовою олією. Намагайтеся, щоб масло не попадало на шкіру.

8. Очищайте своє взуття від вуличного пилу, навіть якщо на вулиці немає дощу. Обов'язково вставляйте розпірки. Огляд взуття після прогулянки дозволить вам раніше виявити початківець розходитися шов або тріщину на підошві. Чим менше дефект, тим легше його усунути у взуттєвій майстерні.

9. Намагайтеся не носити одну і ту ж пару занадто довго. Давайте взуття відпочити і просохнути. Щоб видалити неприємний запах усередині туфель, краще використовуйте питну соду. Насипте її товстим шаром всередину, а перед надяганням витрусіть і вичистіть. Спеціальні дезодоранти від взуттєвих виробників намагайтеся використовувати тільки в тому випадку, якщо вам потрібно терміново виходити, а ви виявили, що взуття погано пахне.

10. Перед тим як прибрати взуття на зберігання, ретельно очистіть її. Вкладіть всередину взуттєві колодки або згорнуті трубочкою газети. Взуття з м'якими шкарпетками щільно набийте папером.

11. Не укладайте на зберігання свежесмазанную кремом взуття. Дайте крему добре всмоктатися і видаліть всі його надлишки сукниною. Лакове взуття обов'язково змастіть вазеліном, це вбереже лакову шкіру від злипання. Всередину високих халяв на чоботях покладіть згорнуту газету або шматок щільного картону.

12. Всі дефекти, наприклад, слабкі набійки або тріщину на підошві, виправте до того, як приберете взуття на зберігання. Тоді вам не доведеться бігти в взуттєву майстерню, якщо погода раптово зміниться....

Відповідь на запитання: Як зберегти взуття