Як заробити монети в "Щасливий фермер"

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Хоббі та розваги

Завдяки оригінальному дизайнерському оформленню, гра «Щасливий фермер» користується великою популярністю у багатьох користувачів інтернету. Кожному гравцеві надаються грядки на віртуальному городі. З переходом на новий рівень кількість грядок збільшується, а значить, ви можете збирати великі врожаї і заробляти безліч віртуальних грошей. Завдяки активній взаємодії гравців один з одним, ця гра ставати ще більш цікавою і популярною.

Інструкція:
1. Зайшовши на город іншого учасника, ви можете допомогти йому прибрати бур'яни і шкідників або ж, навпаки, підкинути їх йому, уповільнивши зростання врожаю. Також є можливість купити свиню, корову чи іншу живність, яка регулярно буде приносити вам гроші. Щоб заробити монети в грі «Щасливий фермер», садіть багато овочів і фруктів. Особливо зробіть упор на ті культури, які приносять найбільший прибуток. Приміром, рентабельно вирощувати ікру, погодинна прибуток з якої дорівнює 167 віртуальних одиниць. Єдиним недоліком цієї культури є те, що вона росте довгі 70 годин. Також вигідними для вирощування є баклажани, картопля, горох. Охороняйте свій город від розсадників бур'янів або придбайте собаку, Яка буде це робити за вас. Регулярно очищайте свій город від шкідників і різного роду бур'яну, який заважає зростанню овочів і фруктів. З завоюванням кожного нового рівня вам буду ставати доступні насіння нових культур. Так що продумуйте свою ігрову стратегію на кілька кроків вперед, і вас чекає успіх в цій грі.

2. Для покупки такої живності, як свині, корови або навіть собаки, вам знадобляться золоті монети. Щоб їх отримати, відправте смс на певний номер, який вказаний у вас в особистому кабінеті, і через деякий час рахунок буде поповнено на обрану вами суму грошей. Тепер ви маєте значну перевагу в порівнянні з іншими учасниками гри. За золоті монети можна купити набагато більше насіння різних сільськогосподарських культур, а значить, і прибутковість вашого фермерського підприємства значно збільшитися. Якщо ви хочете заробляти ще більше, купіть собі свинку або корову, які регулярно будуть приносити прибуток в вигляді молока і свіжого м'яса.
Завантажити «Щасливий фермер» до себе на комп'ютер не представляється можливим. Грати можна тільки на сайті соціальної мережі vkontakte....

Відповідь на запитання: Як заробити монети в "Щасливий фермер"