Як полагодити шкурку кролика

Posted by Admin on 11-05-2014, 04:52 in Мода & Стиль

Якщо ви збираєтеся зшити собі хутряну шапку з кролика або зацікавлені у продажу кролячих шкурок, тоді вам зовсім необов'язково звертатися до фахівців або мисливцям. Лагодити шкурки можна і самому, будинку. Процедура почину або вичинки шкурок в домашніх умовах не так складна, як може здатися. Прикладіть трохи старанності, акуратності і терпіння, і все вийде.

Інструкція:
1.
Способи вичинки: Один з найпростіших, але в той же час трудомістких способів для досягнення мети - теребленіе. Спочатку висушіть шкірку і сприсніть її молоком. Після цього потеребила по квадратному сантиметру руками, ніби то відчищене присохлу бруд з тканини. Одночасно зніміть і плівки.

2. Є й інший метод - хімічний вплив. Ще парну шкурку натріть кухонною сіллю, розтягніть на правилки і висушіть в тіні. Не забудьте на другий день обтрусити зі шкурки всю сіль. Взимку солону шкурку найкраще заморозити, тому що сохне вона погано.

3. Ще один класичний спосіб вироблення - квашення. Приготуйте для цього спеціальний розчин. Готують його в скляному посуді: в 1 л гарячої води розмішайте 200 г житньої або вівсяної муки, додайте приблизно 7 г дріжджів, 20-30 г кухонної солі і 05 г соди. Занурте шкурку в приготований і остиглий розчин на 2 дні. Намагайтеся частіше перевертати шкурку, а квас - помішувати, щоб не утворювалася плівка і не відбувалося загнивання.

4. Етапи: Взагалі будь вичинка починається з отмоканія. Шкірка повинна плавати у воді вільно, закрита зверху шаром рідини в 4-6 см. Так як в шкірці міститься багато бактерій, додайте в розчин антисептики. На 1 л води - 1 ст.л. кухонної солі і 1 мл формаліну.

5. Наступний етап - мездрение. Надіньте шкурку на колоду і наскрібши тупим ножем, знімаючи залишки м'яса, жиру і плівки. Скребен від хвоста до голови.

6. Тепер знежирте шкурку. Для цього натріть її тирсою листяних порід дерев або виперіть в мильному розчині.

7. Після того як шкурка готова, не забувайте про те, що і зберігати її потрібно в оптимальних умовах - при невисокій вологості, інакше вона втратить товарний вид і буде непридатна до подальшого використання....

Відповідь на запитання: Як полагодити шкурку кролика