Як зашити дірку на джинсах

Posted by Admin on 13-06-2013, 03:13 in Мода & Стиль

Потертості і дірки на джинсах хороші при певних умовах, якщо це тренд сезону. У всіх інших випадках діри на джинсах - це недоречна неохайність. Особливо якщо вони з'явилися на тканині між ніг у результаті постійного тертя. Однак викидати такі джинси зарано, їх можна відреставрувати.

Вам знадобиться:
Шматочки джинсової тканини на латку, нитки, голка, швейна машинка або оверлок

Інструкція:
1.
Знайдіть в будинку шматочки джинсової тканини, яка могла залишитися після того, як ви вкорочували джинси. А, можливо, у вашій шафі лежать старі джинси, які ви колись також не захотіли викинути. Тепер настала їхня година - вони можуть стати в нагоді на латки (якщо, звичайно, фактура і колір схожі з реставруються джинсами).

2. Розкладіть джинси на столі так, щоб дірка добре було видно, і намітьте контур розміром трохи більше, ніж сама дірка (можна крейдою або на око). З шматочка джинсової тканини виріжте латочку у відповідності з наміченим розміром і обмітайте її вручну або на оверлок.

3. Прикладіть латку лицьовою стороною до виворітної сторони джинсів в місці діри. Тобто крізь дірку повинна бути видна лицьова сторона латки. Зафіксуйте латку. Для цього пристрочите її вручну великими стібками. Варіант: сколите латку з джинсами голками.

4. Тепер, коли латка зафіксована, можете приступати до її міцному пришивання. На швейній машинці, а краще на оверлок (можна строчкою зиг-заг) пришийте латочку до джинсів. Джинси на цьому етапі повинні бути вивернутими навиворіт, тобто лицьова сторона знаходиться внизу, а перед вашими очима - виворіт штанів і виворіт латки.

5. Виверніть джинси. Після того як латка міцно пришита, середньої строчкою (або рядком вперед-назад) прострочуємо ділянки, де краю дірки сходяться з латкою. Тобто пришивайте латку до країв дірки з лицьового боку джинсів....

Відповідь на запитання: Як зашити дірку на джинсах