Як зберегти ролик з YouTube

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Хоббі та розваги

Знайти в інтернеті потрібний відеоролик простіше всього на популярному відеохостингу YouTube. Сервіс не передбачає можливість збереження відео на комп'ютери користувачів, але це не означає, що зробити це неможливо.

Інструкція:
1. Для завантаження відео можна використовувати невеликі програми, звані букмарклет. Вони написані на javascript і їх можна поміщати на панель закладки браузера для подальшого використання. Після клацання по такій закладці на сторінці з потрібним відеороликом на YouTube запускається javascript-програма, яка виконує завантаження відео.

2. Користувачі браузера Mozilla Firefox з встановленим розширенням Greasemonkey можуть спробувати один з безлічі доступним скриптів для збереження відео з YouTube. У налаштуваннях розширення вибирайте потрібний скрипт і запускайте його на сторінці з вподобаним відеороликом. До прикладу, можете вибрати скрипт YousableTube, за допомогою якого можна не тільки завантажити відео, але і перед цим змінити його розмір і навіть видалити рекламу.

3. Не тільки Mozilla Firefox має розширення для завантаження відеороликів з найпопулярніших порталів. Наприклад, за допомогою розширення YouTube Video Download ви зможете скачати відео з браузера Google Chrome, а розширення Flash Video Downloader дає можливість завантажувати контент з порталу YouTube з популярного браузера Internet Explorer.

4. Крім того, існує додаток Replay Media Catcher, завантажити яку можна на офіційному сайті розробників за адресою www.applian.com. C його допомогою ви зможете зберегти вподобаний ролик не тільки з YouTube, але й з інших сайтів, таких як Google Video, MySpace, NBC.com, ABC.com, CNet та інших.

5. Ну а якщо для вас встановити якусь програму або розібратися з розширеннями та скриптами є справжньою проблемою, спробуйте безпрограшний варіант - онлайн-сервіси. Існують спеціальні сайти, які дають можливість скачати будь-яке відео з YouTube. Це www.videosaver.ru, www.skachivai.ru та інші аналогічні ресурси. Вам достатньо вказати посилання на сторінку YouTube з потрібним вам відео, і ви тут же отримаєте посилання для скачування. Вам навіть не потрібно реєструватися - все робиться дуже швидко....

Відповідь на запитання: Як зберегти ролик з YouTube