Як зберегти солону рибу

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Кулінарія

Риба, незалежно від способу її приготування, є джерелом корисних речовин для організму людини. Досить часто в магазинах купується саме солона риба, так як вона не вимагає додаткової обробки. Однак для того щоб не нашкодити здоров'ю, потрібно знати, як зберегти даний продукт в цілості й схоронності.

Вам знадобиться:
- Рослинна олія;
- Холодильник.

Інструкція:
1.
Якщо мова йде про рибу заводського виробництва, то тут необхідно точно слідувати інструкції на упаковці. Солона риба може зберігатися тільки в холодильнику. Якщо цілісність упаковки не порушена, то в такому вигляді вона зберігає свої властивості аж до декількох місяців. Після того, як банку з оселедцем розкрита й до вмісту починає проникати повітря, тримати її більше доби в холодильнику не слід. Якщо при розтині банки відчувається сторонній запах або ж зовнішній вигляд риби вселяє сумніви, краще всього просто її викинути. Іноді до подібних наслідків призводить неправильне зберігання риби при транспортуванні або ж у самому магазині.

2. Риба власного засолу не містить консервантів, використовуваних на виробництві, тому її бажано вжити в їжу безпосередньо після приготування. У холодильнику зберігання солоної риби не повинно перевищувати 5 днів. При цьому рибу необхідно упакувати або в шматок тканини, або в пергаментний папір, інакше без припливу кисню вона зіпсується ще швидше.

3. Риба добре зберігається, будучи зануреною в масло. Тому посолена в домашніх умовах горбуша або форель, в яку додано рослинне масло, спокійно варто в холодильнику в межах тижня. Так само можна зберегти і оселедець, якщо подрібнити її на порційні шматки, скласти в скляну банку і залити рослинним маслом. Останнє не повинно мати запаху, інакше комбінація ароматів вийде занадто своєрідною. Деякі господині додатково додають до подібної оселедцю цибулю. Маринуємо в маслі і соці риби, він додає закусці пікантний смак....

Відповідь на запитання: Як зберегти солону рибу