Як зберегти ананас до Нового року

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Кулінарія

У Росії ананаси продаються в багатьох магазинах, і ціни на ці ласощі дозволяють побалувати себе цим смачним продуктом навіть сім'ям з не самим високим достатком. Але ситуація змінюється, коли час наближається до Нового Року: вартість цих гігантів, які можуть прекрасно прикрасити навіть самий скромний стіл, різко зростає. Щоб не відмовлятися від одного із символів свята і гарного настрою, купіть його заздалегідь: кілька простих порад допоможуть вам зберегти ананас до Нового Року.

Вам знадобиться:
пластиковий контейнер або поліетиленовий пакет з дірочками

Інструкція:
1.
Вибирайте ще не до кінця дозрілі плоди. Для цього зверніть увагу на звук, який видає ананас, якщо поплескати по ньому рукою: стиглий плід звучить досить глухо. Тривале зберігання може призвести до того, що він сопреет або згниє. Ще один тест: перевірте, наскільки легко висмикуються листочки з верхівки, у дозрілого ананаса вони практично самі відділяються від плоду.

2. Покладіть ананас в прохолодне місце, якщо до нового року ще багато часу. Холодильник варто вибирати тільки при дуже жаркій погоді, - в іншій ситуації краще не поміщати його в холодильну камеру. Пам'ятайте, що ананас легко забирає запахи від інших продуктів, і тому при зберіганні його разом з іншою їжею краще покласти ананас в спеціальний пластиковий контейнер. Простежте, щоб тара забезпечувала приплив повітря.

3. Зберігайте ананас в приміщенні, якщо через кілька днів ви плануєте вжити його в їжу. Так він кращим чином збереже свій аромат і соковитість. Вибирайте в цьому випадку стиглі плоди. М'якоть такого ананаса повинна бути насиченого жовтого кольору. В якості альтернативи контейнеру можна також використовувати поліетиленовий пакет, В якому заздалегідь пророблені дірки.

4. Не вживайте ананас в їжу, якщо на його поверхні утворилися коричневі плями, - цей плід вже не придатний в якості їжі.

5. Не зберігайте ананас довше 12-14 днів, якщо хочете насолодитися смаком зрілого плода. Використовуйте різні способи його переробки, якщо просто хочете побалувати своїх близьких смачним блюдом. Приготуйте ананасовим варення або зробіть з плоду цукати, - своїм яскравим жовтим кольором вони піднімуть настрій самим холодним зимовим днем. Не забудьте, що для зберігання варення, на відміну від свіжого ананаса, краще шукати темні місця. Тримати такі продукти можна досить довго, однак є одна небезпека: смачні ласощі може просто не дожити до Нового року, зникнувши в животах членів вашої родини....

Відповідь на запитання: Як зберегти ананас до Нового року