Як збільшити швидкість рук

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Хоббі та розваги

У бойових мистецтвах швидкість рук є предопределяющим фактором. На думку досвідчених боксерів, будь-яка людина може збільшити швидкість удару, дотримуючись принципів тренування. Багато хто вважає, що тренування швидкості майже на сто відсотків складається з психологічного чинника. У будь-якому випадку, для досягнення результату вам належить дотримуватися певної програми.

Інструкція:
1. Вчіться спостерігати за професіоналами.

2. Користуйтеся плавними, текучими ударами. Китайський плавний стиль володіє набагато більшою силою, ніж традиційні удари в карате або в боксі, тому що генерується імпульсом. Так тренується мозок і нервова система на нанесення швидких ударів. Щоб отримати результат, виконуйте "плавну" вправу. Включіть в нього послідовні рухи. Почніть з декількох ударів за один раз. Коли техніку доведете до автоматизму, починайте додавати більше рухів, потім ще трохи. Ваша підсвідомість має навчитися пов'язувати кожен окремий удар в один потік. Через деякий час, вам буде під силу 15-20 повних рухів за лічені секунди.

3. Фокусуйте агресію. Ви повинні вміти миттєво перемикатися з пасивного стану в активний стан бойової готовності. Атакуйте до того, як супротивник вгадає ваші дії. Сумнів про вашу здатності реагувати повинні бути вилучені шляхом психологічної підготовки до того, як ви увійдете в стресовий стан. Розрахуйте так, щоб час вашої реакції на який-небудь рух тривало шосту частину однієї секунди, за яку ви сприймаєте загрозу, приймаєте рішення і дієте. Зберігайте постійний стан готовності, будьте гранично уважним. Поєднати в собі фізичну, психологічну та емоційне навантаження може будь-яка людина при одній умові в безпосередній конфронтації з супротивником. Постарайтеся, щоб у вашому мозковому центрі зусиллям волі виникали відчуття бою, навколишнє вас обстановка і звуки. Повторюйте цю вправу до тих пір, поки ви будете готовим у будь-який момент зануритися в цей психічний настрій.

4. Приймайте готові стійки, які забезпечують можливість вибору. Ваша стійка повинна дозволяти робити рубає удар, прийом в стилі "кіготь", удари ліктями або поштовхами в залежності від нападу противника. Навчіться вибирати таку позицію, яка дозволяє зловити супротивника зненацька.

5. Не введи на психологію одного смертельного удару. Ваша атака повинна мати певну послідовність, що складається з трьох ударів.

6. Тренуйтеся вправою візуалізації. Думайте, що виконуєте удари з максимальною швидкістю. Зупиніться і опишіть колір вашої машини. Потім ваш сніданок. Частина мозку, відповідальну за відтворення образів, можна точно настроїти. Так ви навчитеся уявляти собі реальний бій, відчувати, що ваші дії досягають мішеней....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість рук