Як зварити смачно перловку

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Кулінарія

Як зварити смачно перловку Перловка. Сірий і непоказний «мужицький рис», як її називають в народі. Грубі круп'яні зерна, які багато недолюблюють з дитинства. Здається, і як в істориків язик повернувся обізвати несмачну перловку улюбленої кашею Петра Першого? Проте більшість людей вважають цю крупу грубого й невдячною тільки тому, що не вміють правильно готувати. А от якщо зробити все, наприклад, за рецептом Вільяма Похльобкіна, то каша з «перловою» крупи цілком може стати найулюбленішим блюдом на вашому столі.

Час приготування: 31 мінутa

Вам знадобиться:

стаканперловой крупи;

1 літр води;

2 каструлі різного обсягу;

2 літри молока;

цукор;

масло вершкове;

100 мілілітрів жирних вершків.

Інструкція:
1. Переберіть і кілька разів промийте стакан перлової крупи. Промивайте до тих пір, поки вода не стане прозорою. Можна скористатися для цієї мети ситом або друшляком.

2. З вечора замочіть очищену крупу в 1 літрі води. Залиште на ніч. Вільям Похльобкін рекомендує вимочувати перловку 10-12 годин.

3. Через кілька годин оціните результат. Крупа набубнявіли, стала пружною і гладкою. Вода повністю або майже повністю вбралася. Якщо це не так, то залишки рідини потрібно злити.

4. У каструлю меншого обсягу влийте молоко і нагрівайте його до 40-42 градусів. Поки молоко гріється, у велику каструлю влийте воду і закип'ятіть, після чого зменшіть вогонь до мінімального. Потім акуратно поставте в каструлю посуд з підігрітим молоком. У вас вийшла водяна баню, на якій і буде готуватися улюблена каша Петра Великого.

5. У молоко всипте вашу крупу, цукор і перемішайте. Більше кашу весь час варіння чіпати не можна.

6. Під час готування стежте за рівнем води в нижній каструлі. За необхідності додавайте окріп. Час варіння перловки на молоці - не менше 6 годин.

7. Через 6 годин оціните результат. Молоко за цей час протопити, ставши кремово-рожевим, каша протомитися до стану найніжнішого крему. З неї пішла вся «шрапнельних», а колір з сіруватого став перловим. Зверху утворилася коричнювата молочна скоринка, яку можна викинути, а можна і вмішати в готову кашу.

8. Додайте в готове блюдо вершкове масло або влийте 100 мілілітрів жирних вершків, перемішайте. Можна накривати на стіл і збирати оплески членів сім'ї....

Відповідь на запитання: Як зварити смачно перловку