Як коптити кролика

Posted by Admin on 28-03-2013, 04:08 in Кулінарія

Як коптити кролика Питання про те, як коптити кролика, досить часто виникає в тих людей, хто самостійно займається розведенням цих тварин. Але і жителі міст можуть побалувати себе делікатесним м'ясом, корисним в будь-якому віці.

Час приготування: 39 хвилин

Вам знадобиться:

коптильня;

тушка кролика;

сіль;

вода;

перець;

часник;

деревна тирса.

Інструкція:
1. Тушку тварини, придбаного в магазині, можна використовувати відразу, оскільки вона спочатку звільнена від шкури і нутрощів. Замочіть тушку кролика в розсолі, що складається з 2 літрів води і 4 столових ложок солі. У ньому він повинен пролежати не менше 12 годин, щоб м'ясо рівномірно Просолов з усіх боків.

2. Дістаньте кролика з розсолу і повісьте його сушитися на відкритому повітрі ще на пару годин, щоб надлишки солі могли стекти. Для цього можна прикріпити тушку на гак і зачепити його над ванною на мотузку, призначену для сушіння білизни.

3. Через дві години натріть кролика перцем, рідким димом, і дрібно подрібненим часником. Завдяки спеціям копчений кролик вийде більш ароматним.

4. В якості коптильні можна використовувати готові агрегати, що пропонуються в спортивних магазинах, або будь-яку товстостінну посуд достатнього обсягу.

5. На дно каструлі насипте шар тирси завтовшки в кілька сантиметрів. Краще всього використовувати стружки з фруктових дерев, вони додадуть м'ясу додатковий аромат.

6. Зверху тирси покладіть решітку, на яку помістіть тушку кролика. Для того щоб вона не пригорає, змастіть грати рослинним маслом. Коптильня обов'язково повинна закриватися зверху, чим щільніше, тим краще. Деякі використовують для копчення медичні бікси для стерилізації інструментів.

7. Поставте коптильню на газову плиту або електроплитку на 2-25 години. Дочекавшись, коли коптильня охолоне, можна спробувати м'ясо на ступінь готовності....

Відповідь на запитання: Як коптити кролика