Як приготувати уху з плавників акули?

Posted by Admin on 22-03-2015, 22:09 in Кулінарія

Смакові якості ухи з плавників акули.

Спробуємо описати смакові і чудодійні властивості ухи з плавників акули. Вона, дійсно, дуже смачна, хоча, звичайно, - 100 $...

Але найдивовижніше криється в тому, що якщо витягти з рецепта ухи плавники і доручити китайському шеф-кухарю приготування страви без них, то смакові якості нітрохи не постраждають. М'ясо телят і (або) курки, які включені до складу інгредієнтів, у поєднанні з приправами і майстерністю кухарів - основа смаку цієї страви. Завдяки плавникам уха знаходить оригінальний вигляд - еластинових нитки (еластостріхіі) надають йому подобу своєрідного рідкого желе.

Ні особливого навару, ні смаку плавники акули для ухи не приносять.

Дуже сумнівні, на думку фахівців, і його чудодійні властивості - здатність підвищувати чоловічу силу, виліковувати від деяких небезпечних хвороб і т.д. Гарячими проповідниками цих достоїнств ухи з плавників акули є лише самі торговці плавниками і хрящами акул.

І в цьому немає нічого дивного - бізнес на плавниках і хрящах, по обороту грошей, можна порівняти з наркобізнесом.

На закінчення наведемо класичний рецепт страви з плавників акул.

Рецепт ухи з плавників акули.

Для її приготування можна використовувати надходять іноді в продаж сушені плавники хижачок, або свіжі плавники акул, якщо вам пощастить їх роздобути. У нашій країні найбільш ймовірно вживання свіжих плавників катрана.

В якості сировини для ухи використовують плавники самих різних видів акул, але найбільш популярні плавники хижачок сімейства оселедцевих і сірих акул, особливо суповий (або галеуса), мако, блакитний, рифових та багатьох інших.

Приготування ухи з сушених плавників починається з їх вимочування протягом доби. Воду при цьому слід міняти не менше 3-х разів. Потім плавники занурюють в окріп і варять з цільним свіжим імбирним коренем 3 години. Знімають каструлю з плити і, коли бульйон охолоне, злити його, а з плавників зняти шкіру і видалити м'ясо. Все це викинути, залишивши тільки хрящики золотисто-коричневого кольору.

Хрящі обсушити, потім помістити в невелику каструлю разом з цілісним імбирним коренем і цільної цибулиною, залити водою і варити 5 годин. Бульйон злити. Хрящі промити, і повторити процедуру знову. Знову залишити тільки хрящі, які необхідно обсушити.

У супову каструлю налити курячий або яловичий бульйон (можна комбінацію бульйонів). Покласти в бульйон відварені хрящі акулячих плавників і нарізане соломкою м'ясо курки або (і) яловичини. Варити на середньому вогні 1/2 години, потім додати за смаком сіль.

Подавати на стіл в супниці, прикрасивши страву окостом, нарізаним тонкою соломкою (можна розчиненою на великі волокна яловичиною) і дрібно посічений цибулею.

Спробуйте і переконайтеся, що все викладене вище - чиста правда....

Відповідь на запитання: Як приготувати уху з плавників акули?