Як приручити білку?

Posted by Admin on 27-03-2015, 22:44 in Тварини

Якщо ви вирішили облагородити свою земельну ділянку, висадивши на ній хвойні дерева, які не тільки дуже красиво виглядають, але і здатні принести користь для людського здоров'я, то будьте готові до того, що найближчим часом у вас можуть «заселитися» лісові гості - білки.

Ці невеликі за розмірами і пустотливі тварини із задоволенням селяться на хвойних деревах, так як в шишках для них завжди є припасені їжа - горішки. Саме тому, якщо ви вирішили посадити кедр на своїй ділянці, то будьте готові до такого «сусідства».

Підходить для білок і інший представник даного «класу» дерев - ялина сибірська, і будь-яке інше хвойне дерево, яке здатне не тільки стати куточком для проживання бешкетних тварин, а й істинною прикрасою вашої ділянки. Якщо на ваших деревах вже живуть білки, то їх дуже скоро можна буде назвати «ручними». Такі тварини незабаром звикають до присутності людини і не боятися його. Якщо ж ви почнете підгодовувати тварин, даючи їм зрозуміти, що ви не збираєтеся заподіяти їм шкоди, то білки незабаром осміліють настільки, що почнуть сміливо вдаватися і брати горішки з ваших рук.

Як же приручити білку?

Звичайно, цього не буде в перший день вашого знайомства з тваринами - для того, що руді пустунки освоїлися і відчували себе як вдома, знадобиться час, можливо навіть багато часу. Тварини повинні самі зрозуміти, що ви не уявляєте для них ніякої загрози, тоді вони почнуть робити свої кроки назустріч до вас. При регулярному пригодовуванні білок можна навчитися навіть кликати їх «на обід».

Просто візьміть два-три горішка і почніть клацати ними між собою, після чого дайте горішок тварині. Спочатку покладіть горішок на близьку від тварини відстань і відійдіть, дайте їй забрати «здобич». У такій спосіб ви будете заробляти довіру з боку тварин. Дуже скоро на характерний шелест пересипати горіхової шкаралупи тварини самі будуть вибігати з свого сховища і чекати від вас «гостинців».

Якщо не робити сильно різких рухів, то можна домогтися навіть такого ефекту, щоб білки, не боячись, підбігали до вас і забирали горішки з долоні. Це неймовірно цікаве і захоплююче заняття, яке принесе масу позитивних емоцій, як дітям, так і дорослим. Крім того, це прекрасний і дуже нестандартний спосіб, як можна весело і з користю провести вихідні разом з дітьми. Про такі вихідних малюки будуть пам'ятати ще довго, захоплююче розповідаючи про свої «пригоди» з білками друзям.

Отже, якщо ви вирішили завести на своїй дачі таких мирних і бешкетних сусідів, як білки, то неодмінно задумайтесь про посадку хвойних дерев на своїй ділянці. Це одна з неодмінних умов, при яких білки самі до вас прийдуть......

Відповідь на запитання: Як приручити білку?