Як заробити на лотереї

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Хоббі та розваги

Саме слово «лотерея» асоціюється з перспективою швидкого грошового збагачення. Здається, удача обов'язково сьогодні посміхнеться і без виграшу просто не можна буде піти. Так думають більшість учасників лотереї, і тому їх не зупиняють перші невдачі, і вони знову готові випробувати долю. Що ж змушує аматорів лотереї діставати останню монету з гаманця і як на цьому заробляють організатори лотерей, розглянемо далі.

Інструкція:
1. Привабливий приз. Досвідчені організатори лотереї знають, що чим багатший буде приз, тим охочих його отримати буде величезна кількість. Ви повинні представити приз очам гравців, щоб вони оцінили його на дотик і візуально прагнули до своєї мети. Необхідно підбадьорювати гравців, раззадорівая їх перспективою отримати «безкоштовний» приз. Візьміть рупор, придумайте цікаві слогани, і без сорому зазивають народ взяти участь у вашій лотереї. Так від кількості зібраних людей і відповідно до купленими ними квитками і буде залежати ваша виручка.

2. Правила лотереї. Заробити на лотереї можна вдавшись до психологічних вивертів в продаваних квиточок. Адже, зазвичай на лотерейному квитку потрібно стерти з зашифрованого слова захисну плівку і прочитати, що буде написано - або «виграш», або прочерк. А ви можете розтягнути "задоволення". Наприклад, необхідно зібрати слово «виграш» з літер, які засекречені в лотерейний квиток. Людина, купуючи квиток, почне збирати літери, відповідні до його слову. І, можна з упевненістю сказати, що, зібравши слово «виграли» він витратить всі гроші, що залишилися, щоб, витягнути, нарешті, відсутню букву «ш».

3. Зазвичай проведення лотереї на вулиці провокує скупчення маси людей різних віків. Можливо, в даній натовпі можна знайти і цільову аудиторію для якої-небудь компанії, наприклад, торгує побутовою технікою. Абсолютно всі використовують у себе вдома або на роботі побутові прилади, також як і всім без винятку цікава ідея безкоштовного призу. Тому, поряд зі своєю лотерейної стійкою можна поставити рекламні плакати організації або готову вітрину з її продукцією. З продажу кожного товару, Вам буде нараховуватися відсоток, адже, саме ви залучаєте потенційних клієнтів....

Відповідь на запитання: Як заробити на лотереї