Як заробляти на тоталізаторі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Хоббі та розваги

Тоталізатор - це бізнес, який заснований на прийомі ставок на якісь події (в основному, на спортивні). Людина, яка зможе правильно вгадати результат, отримає виграш. Розміри залежать від числа поставили на той же результат. Чим менше таких людей, тим більше буде виграш, і навпаки. Букмекерська контора в мережі - це інтернет-сервіс, який приймає ставки на спортивні події і, залежно від результатів, платить. Тут можна заздалегідь дізнатися розмір можливого виграшу, тобто коефіцієнти, на які буде помножена початкова ставка в разі, якщо ви вгадаєте результат. Найпростіший приклад - це ставки на забіги коней.

Інструкція:
1. Щоб заробити на тоталізаторі, для початку виберіть букмекерську контору. Це краще зробити за рекомендацією друзів або вивчивши відгуки про таких закладах в інтернеті.

2. Потім визначитеся, у якому виді спорту ви найбільше розбираєтеся. Логічно робити ставки саме в цій області.

3. Далі поповните свій особовий рахунок для ставок в обраній букмекерській конторі.

4. Проведіть обов'язково аналіз статистики перемог і поразок у вибраному виді спорту і для вибраної команди. Якщо ставити тільки на удачу, то за день можна витратити всі гроші, не добившись ніякого результату. Тому важливим чинником у цій справі є стратегія - виробіть її на основі статистичних даних.

5. Перед тим, як робити ставку, сходіть на пару ігор. Подивіться, на які команди люди роблять ставки найчастіше, які існують фаворити. Уважно дивіться гри, можливо, ви помітите деякі важливі закономірності, від яких і буде залежати кінцевий результат, а значить, і ваша торба виграшу. Коли хоч трохи будете компетентні в грі, можна спробувати зробити ставку.

6. Перший раз не ставте солідні гроші, сподіваючись при цьому на удачу. Ризикніть символічною сумою для початку, але поступово набирайте обороти.

7. Намагайтеся ставити на команди з маленьким коефіцієнтом, тому вони виграють набагато частіше за інших. Ви можете спробувати робити ставки відразу на кілька команд. Це дозволить збільшити коефіцієнт....

Відповідь на запитання: Як заробляти на тоталізаторі