Як заробити в інтернеті на музиці

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Хоббі та розваги

Вам подобається самостійно складати музику? Ви бажаєте, з одного боку, не забороняти іншим її копіювати, а з іншого - заробити на своїх творах? Одне з іншим цілком сумісне, хоча на перший погляд так і не здається.

Інструкція:
1. Спочатку переконайтеся в тому, що ваша музика написана повністю з нуля. У ній зовсім не повинно бути елементів чужих творів. В крайньому випадку, можна використовувати елементи музичних творів, що перейшли в суспільне надбання, або ж такі твори цілком. За загальним правилом, такими вважаються пісні, автори і слів, і музики яких померли понад сімдесят років тому.

2. Запишіть свої пісні. Для цього використовуйте тільки якісне обладнання. Пам'ятайте, що у більшості недорогих звукових карт, у тому числі, тих, які вбудовують безпосередньо в материнські плати, навіть за наявності дуже якісного тракту відтворення, тракт запису володіє дуже посередніми параметрами. Купіть хорошу звукову карту, а також інші необхідні прилади: апаратний мікшер, гітарні ефекти, мікрофони, і т.п. Дуже добре, якщо ви захоплюєтеся електронікою: тоді багато що з цього ви зможете зібрати самостійно. Для запису і редагування музичних файлів використовуйте програму Audacity.

3. Зареєструйтеся на сайті Jamendo. Врахуйте, що всі записи, які ви будете викладати на цей ресурс, будуть підлягати поширенню на умовах ліцензій Creative Commons. Існує кілька видів таких ліцензій, які відрізняються один від одного наступним: - Чи дозволяється вносити у твори зміни;
- Чи дозволяється використовувати твори в комерційних цілях:
- Чи дозволяється при використанні твору не вказувати ім'я або псевдонім автора. На Jamendo використовуються такі ліцензії Creative Commons, які комерційне використання творів забороняють, а некомерційне - дозволяють. Саме цей факт і дозволяє авторам і виконавцям робити свою музику доступною для всіх, і в той же час, заробляти на ній.

4. Якщо ви є членом будь-якої організації по колективному управлінню правами, наприклад, Російського авторського товариства, викладати свої твори на Jamendo і будь-які інші сайти самостійно ви не можете. Справа в тому, що ваш договір з такою організацією є винятковим. На відміну від невиключного (або, що те ж саме, ліцензійного) договору, винятковий позбавляє автора права розпоряджатися своїм твором самостійно. Втім, якщо ви перебуваєте в організації по колективному управлінню правами, то ви напевно і так заробляєте на своїх творах.

5. Щоб на Jamendo вашу музику почали купувати, необхідно її розрекламувати. Інакше потенційні користувачі про ваших творах просто не впізнають. Для цього можна скористатися платними рекламними пропозиціями самого сайту Jamendo, а можна діяти і самостійно. Але врахуйте, що кошти, вкладені вами в розкручування тим чи іншим способом створеної вами музики повернуться сторицею лише в тому випадку, якщо твори дійсно є якісними....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті на музиці