Як заспівати в караоке

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Хоббі та розваги

Мистецтво співати в караоке - збагненно для всіх, хто вміє слухати музику і користуватися своїм голосовим апаратом. Є кілька порад, які допоможуть кожному любителю вокалу стати якщо не зіркою всеросійського масштабу, то вже точно королем караоке-бару.

Інструкція:
1. Кожна людина трішечки творець: у одних пристрасть до малювання, інші не мислять себе без кулінарії, хтось грає на музичних інструментах, а деякі співають. Нехай далеко не всім судилося бути зірками естради, але завдяки такому чуду техніки як караоке, будь-хто може піднятися на сцену і постаратися блиснути. А щоб отримати заслужені оплески, потрібно трохи постаратися і підготуватися. Талант - лише мала дещиця успіху, набагато важливіше - наполеглива праця. І аматорське спів - не виняток. Виступити з блиском допоможе досвід, який приходить з тренуваннями. Почавши з підспівування вподобаної пісні, можна продовжити в караоке онлайн (або скачати караоке мінусовку для домашнього виконання). Після кількох днів регулярних репетицій можна помітити, що пісню не стільки співають, скільки «розповідають», працюючи з інтонацією, паузами, голосовими акцентами. Навіть при серйозному хвилюванні «впетий» (тобто добре відрепетируваною) матеріал піде добре.

2. Не менш важливий аспект у мистецтві співати в караоке - поза і жести. Пряма спина, відкинуті плечі для виконавця обов'язкові. Однак це не означає, що протягом всієї пісні потрібно стояти стовпом. Кращий спосіб знайти ефектне положення тіла - покрасуватися перед дзеркалом, порухатися в такт, доповнити своє маленьке виступ експресивними рухами рук, відповідної за змістом твору мімікою. Ні в якому разі не потрібно сутулитися і трясти головою - це виглядає не кращим чином і заважає витяганню звуку.

3. Для того щоб співати в караоке не гірше поп-зірки, варто засвоїти кілька секретів професійних виконавців. За пару годин до виходу до мікрофона відмовтеся від газованих напоїв (у тому числі, ігристого вина), сухариків, горішків і інших кришаться закусок, всього жирного і солодкого, кава - ці продукти заважають нормальній роботі голосового апарату....

Відповідь на запитання: Як заспівати в караоке