Як намалювати тварин поетапно

Posted by Admin on 2-04-2013, 01:59 in Хоббі та розваги

Практично вся робота робиться поетапно, складається з черговості процесів. Так і картина не виникає відразу, вона поступово складається з начерків, ескізів, роботи зі світлотінню і кольором. Всі тварини є досить складними моделями для малювання, але починати можна з зображення плоских «мультяшних» фігур.

Вам знадобиться:
- Папір;
- Олівець;
- Фарби;
- Кисті;
- Фотографії тварин.

Інструкція:
1. Перегляньте малюнки інших людей, які зображують тварин. Виберіть той стиль, в якому ви б хотіли працювати. Починайте з чітких яскравих малюнків, щоб навчитися працювати з олівцем і радувати картинками своїх дітей. Ще краще займатися разом з дитиною, ви будете допомагати і підказувати один одному, а спільно створені шедеври можете подарувати родичам та друзям.

6. Покладіть перед собою зображення тварин і уважно подивіться на них. Всі фігури можна розбити на кілька простих складових, це має стати першим етапом вашої роботи. В залежності від того, яка тварина ви зображує, елементи фігури будуть різними. Голова малюється у формі круга або овалу, тіло - Поєднання декількох простих форм, кінцівки накидайте схематично лініями і точками суглобів.

3. Наступний етап - поступове з'єднання елементів в єдине ціле. Буде складно з першої спроби отримати досконалу лінію, дійте, звіряючись із зразком, стирайте невдалі штрихи. Одночасно з цим намічайте більш дрібні деталі: вуха, хвіст, стопи, якісь характерні частини тварини (хобот, перетинки).

4. Третій етап - нанесення допоміжних ліній на овал або круг голови і оформлення морди звіра. Адже «обличчя» крокодила і та ж частина тіла кішки, наприклад, абсолютно різні. Лінії, що ділять навпіл овал по вертикалі і горизонталі, допоможуть вам симетрично намалювати очі, ніс і пащу тварини. Слідкуйте за розташуванням елементів морди відносно один одного.

5. Четвертий етап - більш детальне зображення всіх частин тіла, уточнення анатомії. Вам потрібно буде намалювати природні і гармонійні лінії, які зберуть всю фігуру в єдине ціле. Це копітка і довга робота, якщо ви намагаєтеся зобразити тварину, схожу на реальне. Якщо ж ваша картинка буде ілюстрацією для казки, вам знадобляться тільки чіткі контури всіх частин тіла і морди.

6. П'ятий етап - світлотінь, яка робиться олівцем або фарбами, залежно від стилю і характеру малюнка. Освітлені і опуклі місця залишайте світлими, а те, що знаходиться далі і в тіні, робіть темніше.

7. Шостий етап - розфарбування й нанесення плям і смуг на шерсть, якщо вони є. Для малюнків-ілюстрацій можливо зображення одягу, одягненою на персонажів-тварин....

Відповідь на запитання: Як намалювати тварин поетапно