Як намалювати листочок

Posted by Admin on 7-05-2013, 16:22 in Хоббі та розваги

Існує безліч дерев. Всі вони мають певний вид і відрізняються один від одного формою стовбура, структурою і кольором крони і мають різну величину і форму листків. Намалювати окремо взятий листочок можна з натури або за допомогою трафарету.

Вам знадобиться:
- Аркуш паперу;
-простий олівець;
- Ластик;
- Кисть;
- Акварельні фарби.

Інструкція:
1. Намалюйте лист берези або липи. Для цього тонкою лінією намітьте овал. У середині проведіть жилку і зобразіть обидві половинки. Зробіть по краях зубчики. Прорисуйте лист більш чітко.

2. Щоб листочок виглядав більш натурально, обведіть його по контуру тонким кінчиком пензлика. Плавними мазками зафарбуйте повністю аркуш. Жилки повинні мати більш світлий тон. Для цього кистю, змоченою у воді, намалюйте світлу смужку. Щоб лінії були тонкі, пензлик тримаєте вертикально. Промокніть малюнок чистою м'якою серветкою. Фарбу з місць, змочених водою, вбере папір. На аркуші утворюються світлі смужки.

3. Намалюйте дубовий лист. Для цього також накресліть овал, заузьте його в кінці. У середині прорисуйте головну жилку. Вона буде плавно переходити в черешок. Від неї в різні боки намітьте дрібні смужки. Праву і ліву сторони листочка намалюйте симетрично. Край листа зробіть хвилеподібним.

4. Намалюйте суничний або полуничний лист. Для цього візуально визначите відношення ширини листа до його висоті. Тонкою лінією прорисуйте горизонтальну смужку листа і намітьте його ширину. Намалюйте листочки, краю зробіть зубчастими.

2. Намалюйте гілку з листям. На аркуші паперу подумки намітьте розташування гілки, замалюйте її олівцем. Подивіться, скільки буде листочків? Однакові будуть листочки за розміром чи різні? Враховуйте те, що деякі з листя закривають інші. Подивіться уважно на форму листя, їх колір. Одні листя малюйте темніше, а інші світліше.

6. Спробуйте намалювати кленове листя. Вони можуть бути зеленого, жовтого і червоного кольору. Уважно подивіться на аркуш. Він має складну форму багатокутника. На відміну від листів інших дерев, кленовий лист имееет п'ять жилок. Смужки розходяться від основи в різні боки. Навколо кожної лінії намалюйте окремий листок. Прорисуйте гострі зубчики в формі корони.

7. Для початківців художників зобразити кленовий лист дуже складно, тому намалюйте лист з натури. Візьміть зразок, засушити його, або зробіть з нього трафарет на щільному аркуші, або картоні. Візьміть чистий аркуш паперу, помістіть листок клена в центрі. По контуру кленового листа олівцем або маркером проставте точки на невеликій відстані. Приберіть листок, акуратно обведіть по контуру точки.Відповідь на запитання: Як намалювати листочок
...