Як зваляти намистину

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Хоббі та розваги

Той асортимент бус, який пропонують магазини, звичайно, різноманітний. Але створити такі прикраси, щоб оточуючі не втомлювалися їх роздивлятися, можна тільки своїми руками. Для цього існує безліч способів виготовлення унікальних намистин, наприклад, валяння.

Вам знадобиться:
- Натуральна шерсть різних кольорів;
- Баночка з-під іграшки «Кіндер-сюрприз»;
- Тепла вода;
- Рідке мило;
- Набір спеціальних голок.

Інструкція:
1. Покладіть потрібну вам кількість вовни в баночку. Змочіть її теплою водою з рідким милом. Проробіть на верхівці іншої половини баночки невелику дірку. Закрийте банку і сильно потрясіть. У процесі цієї дії зайва вода повинна зливатися через дірку. Трусіть ємність до тих пір, поки грудку шерсті не перетвориться в кулька. Дістаньте намистину і перевірте її щільність, вона повинна бути твердою, щоб не пом'явся при шкарпетці. Якщо вона недостатньо щільна, покатайте кульку між долонями. Це «мокрий» спосіб валяння намистин.

8. Можна це зробити іншим, але схожим методом. Змочіть распушенного шерсть мильним розчином і почніть формувати з неї кульку, катаючи між долонями, але не робіть його занадто щільним. Умочіть в розчин грудочку вовни іншого кольору і приєднайте його до першого. Тепер катайте кульку до високої щільності. Коли бусина буде готова, промийте її під цівкою гарячої води, при цьому продовжуйте катати її долонями. Залиште вашу намистину сушитися.

3. Майте на увазі, що після скочування шерсть всядеться приблизно в 15 - 2 рази, тому беріть матеріал із запасом. Щоб намистини вийшли однакового розміру, заздалегідь відріжте потрібну кількість вовни. Не використовуйте грубий матеріал, інакше намиста вийдуть «колючими». Кульки, створені за допомогою шерсті різного кольору, виходять дуже красивими і унікальними. Їх можна буде прикрасити бісером, це зробить намиста ще більш оригінальними.

4. Можна створити намистини «сухим» способом. Але для цього потрібні спеціальні голки, які мають зарубки. За допомогою них шерсть переплітається і сплутується, утворюючи войлок. Густина кульки залежить від кількості зроблених уколів голкою. Чим більше разів була проткнути намистина, тим твердіше вона стає. Краще мати голки різної товщини, щоб робити кульки різного розміру і щільності. «Сухий» метод скочування намистин більш тривалий, ніж «мокрий»....

Відповідь на запитання: Як зваляти намистину