Як зваляти квітка

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Хоббі та розваги

Серед сучасних рукодільниць все більшу популярність починає набирати мистецтво валяння - створення різних виробів з повсті. Серед таких виробів можуть бути самі різні речі - від біжутерії, брошок і головних уборів до шарфів, шапок і предметів одягу, не рахуючи іграшок, невеликих скульптур і домашнього начиння. У цій статті ми розповімо, як в техніці мокрого валяння виготовити власними руками красиву лілію. Таку лілію можнавикористовувати у вигляді брошки, прикраси у волосся або подарунка близьким друзям.

Інструкція:
1. Придбайте спеціальну шерсть для валяння зеленого, білого та жовтого відтінків. Також вам буде потрібно пакувальний поліетилен, мильний розчин в пульверизаторі, ножиці, шпилька і голки для валяння.

2. Візьміть нешироку пасмо зеленої вовни і порвіте її на шість шматочків рівного розміру. Укладайте волокна вовни у формі зірки, починаючи від центру, на аркуш пакувального поліетилену, щоб сформувати чашолистки квітки.

3. Волокна вовни потрібно укладати пошарово, поки товщина кожної прядки не буде достатньою. Достатньо трьох-чотирьох шарів шерсті для того, щоб виріб був міцним.

4. Після того, як пасма будуть покладені, з пульверизатора змочіть шерсть мильним розчином. Пальцями защипують кінчики листя, роблячи їх вузькими і гострими. Поверх зірочки накладіть ще один лист поліетилену, і закрутіть конструкцію, що вийшла в трубочку.

5. Перев'яжіть її гумкою і почніть катати по столу долонями вперед-назад. Прокатати трубочку потрібно багато разів, для того щоб шерсть почала звалюватися. Зніміть гумку, розгорніть поліетилен і витягніть заготовку. Тріть її пальцями і долонями, бгати і катайте, поки шерсть не стане щільніше.

6. Переконайтеся, що вся поверхня зірочки повністю звалялася. Прополощіть заготівлю під струменем холодної води. Поки заготівка не висохла, надіньте її серединкою на палець і покрутіть довкола нього, щоб зробити її об'ємною. Після цього покладіть чашолистки сушитися і починайте працювати над пелюстками.

7. Візьміть білу шерсть і починайте викладати тонкі волокна на поліетилен. Продовжуйте викладати волокна, укладаючи шари перпендикулярно один одному, поки шар вовни не стане досить густим і щільним. Надайте фігурі форму кола.

8. Потім в центр фігури з білої вовни помістіть кілька волокон зеленої вовни, надавши їм форму зірки і направляючи від центру до краю. Змочіть заготівлю мильним розчином, як і минулого разу, і сформуйте пальцями рівне коло. Потім знову накладіть зверху аркуш поліетилену, скрутіть в трубочку і зв'яжіть гумкою, а потім багаторазово прокатайте трубочку долонями по столу.

9. Додавайте фігурку між долонями і сформуйте пелюстки. Для цього спочатку надайте колу форму трикутника, потягнувши його з трьох сторін. Зробіть кінчики трикутників гострими і витягнутими. Покрутіть заготівлю навколо пальця, щоб вона стала об'ємніше, зберіть в кульок і стисніть в долоні.

10. Промийте пелюстки і покладіть сушитися. Поки перші три пелюстки сушаться, зробіть точно таку ж другу фігуру з трьох пелюсток з зеленими прожилками.

11. Для створення маточки квітки візьміть невелике пасмо жовтої шерсті, окропити її розчином і, склавши в кілька разів, прокатайте по поліетилену. Промийте маточка у воді.

12. Дочекайтеся висихання всіх деталей квітки. Заправте нитку в голку і зшийте всі деталі разом. У самому низу повинні знаходитися чашолистки, потім більш великі пелюстки, потім більш дрібні пелюстки, і нарешті, в центр лілії пришийте маточка. На зворотному боці квітки ви можете закріпити шпильку для брошки....

Відповідь на запитання: Як зваляти квітка