Як заробити на online іграх

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Хоббі та розваги

Завдяки динамічності, непередбачуваності і можливості змагатися з живими людьми, online гри завоювали широку популярність, істотно потіснивши продукти класичного типу на ігровому ринку. Щодня в усьому світі в сотні мільйонів людей грають в online гри, приносячи видавцям мільярди доларів щорічно. Більшість ігор влаштовано таким чином, що в процесі користування ними доводиться витрачати гроші. Але припевному підході можна і заробити на online іграх.

Вам знадобиться:
- Підключення до інтернету;
- Кілька електронних гаманців в різних системах електронних платежів;
- Аккаунт у вибраній онлайн-грі.

Інструкція:
1. Виберіть один або кілька способів заробітку, якими будете займатися. Залежно від типу гри способи можуть різнитися. Але, як правило, загальні принципи скрізь однакові. Основою для заробітку може стати:
- Створення і прокачування персонажів, юнітів, акаунтів для подальшого продажу;
- Прокачування чужих персонажів, юнітів, акаунтів шляхом гри у відсутності господаря;
- Прокачування чужих персонажів у складі групи зі своїм високорівневим персонажем (можливо не у всіх іграх);
- Видобуток і подальший продаж великої кількості ігрової валюти, цінних ресурсів, предметів за рахунок тривалої гри (можливо не у всіх іграх). Вибрати способи, що обіцяють найбільшу віддачу і відповідні вашим можливостям. Наприклад, якщо у вас немає добре екіпірованого високорівневого персонажа, то платна групова прокачування поки не для вас.

2. Підготуйте все необхідне для реалізації обраних способів заробітку. Прокачайте персонажів, добудьте екіпіровку і т.д. На даному етапі можна розглянути покупку необхідних предметів і персонажів у інших гравців. Це може виявитися ризикованим (нерідкі випадки шахрайства заснованого на поверненні купленого персонажа чи акаунта за допомогою адміністрації після отримання грошей), але дозволить отримати все необхідне за короткий час.

3. Вибрати способи реалізації ігрових цінностей і способи отримання оплати. Способи продажу ігрових цінностей залежать від їх типу. Ресурси і предмети можна продавати як відразу за реальні гроші, так і за ігрову валюту (її за реальні гроші продати легше). Передача предметів і ресурсів здійснюється всередині гри. Угоди з персонажами складніше, їх краще здійснювати за участю гаранта. Оплату простіше всього приймати електронними грошима. Хоча в окремих випадках, при проведенні угоди з особистою участю сторін, оплата може бути зроблена готівкою.

4. Знайдіть покупців ігрових предметів або послуг. Проведіть пошук на ігрових форумах, в соціальних мережах. Розгляньте можливість співпраці з ігровими магазинами. Вони можуть як здійснювати перепродаж ігрових валют, ресурсів, предметів у великих обсягах, так і наймати "драйверів" - людей, прокачувати чужих персонажів. Подібні магазини за певний відсоток можуть виступати гарантами при угодах. Якщо це можливо, використовуйте аукціон eBay.

5. Заробіть на онлайн іграх. Грайте для того, щоб отримати ігрові цінності, прокачати своїх або чужих персонажів, і т.д. Здійснюйте продажу аккаунтів, персонажів, ігрових предметів. Отримуйте оплату на свій електронний гаманець....

Відповідь на запитання: Як заробити на online іграх