Як заробити очки клану

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Хоббі та розваги

Одним з найважливіших аспектів, на яких заснована робота кланової системи популярної рольової онлайн-гри Lineage 2 є придбання та використання кланом очок репутації (Clan Reputation Points, або просто CRP). Окуляри репутації необхідні для підвищення рівня клану, вивчення кланових умінь, покупки деяких комплектів збруї. Без наявності у клану очок репутації неможливо його повноцінний розвиток. Саме тому будьпочатківець клан-лідер задається питанням про те, як заробити очки клану найбільш швидко і просто.

Вам знадобиться:
Підключення до інтернету. Встановлений клієнт гри Lineage 2. Активний аккаунт на одному з офіційних серверів Lineage 2. Персонаж, що володіє повноваженнями лідера клану.

Інструкція:
1. Почніть виконання квестів "Репутація клану" і "Престиж клану". Вбивайте рейдових босів і монстрів, опис яких наведено в квестах. За вбивство рейдових босів і монстрів будуть видаватися квестовиє предмети. Завершіть виконання квесту, маючи в інвентарі квестових предмет. При завершенні квесту клан отримає окуляри репутації.

2. Захопіть одну з фортець. При успішному захопленні клан отримає 200. очок репутації. При захопленні фортеці будьте готові до відсічі з боку клану, який є поточним власником фортеці. Ви можете як отримати окуляри за захоплення, так і втратити їх в ході PVP.

3. Беріть участь в облогах замків. Захопіть замок. При захопленні замку клану буде нараховано 1500 очок репутації. Якщо клан вже володіє замком, захищайте його під час облог. Успішний захист замку на облозі принесе клану 750 очок.

4. Захопіть одну з обителей клану. Обитель клану являє собою захоплює клан-хол, розташований за межами міста. Захоплення можливий, якщо клан не володіє постійним холом клану в місті. За перший успішний захоплення обителі клан отримає 500 а за повторний - 250 очок репутації.

5. Прийміть персонажів низького рівня в академію клану. При випуску персонажа з академії клан отримає окуляри репутації. Кількість очок залежить від рівня прийнятого персонажа. Якщо персонаж вступив в академію на 1-10 рівні, клан отримає 650 очок, якщо рівень при вступі був 39 буде нараховано 190 очок репутації.

6. Беріть участь у війнах кланів і вбивайте персонажів супротивників. За кожну перемогу над ворожим персонажем клан отримає одне очко репутації.

7. Спонукайте членів клану до участі в олімпіаді. При отриманні членом клану титулу героя олімпіади, клану буде нараховано 1000 очок.

8. Беріть участь в боротьбі за сім печаток та фестивалі темряви. При перемозі членів клану у фестивалі темряви, клан отримає 200 очок репутації....

Відповідь на запитання: Як заробити очки клану