Як поливати монстеру

Posted by Admin on 29-06-2014, 02:51 in Хоббі та розваги

Монстера - дуже красиве кучерява рослина з величезними листям. Листя дуже декоративні і при гарному догляді виростають до 30-35 см в довжину. Родом монстера з тропічних лісів Південної Америки, але в останні три сторіччя поширилася по всьому світу. В народі її ще називають "плаксою", тому що перед дощем на її листках виступають крапельки. Поливати ця рослина потрібно досить часто.

Вам знадобиться:
- Лійка;
- Мішечки із землею.

Інструкція:
1. Вологість в тропічних лісах зазвичай буває високою протягом всього року. У рослин бувають періоди відносного спокою, але повністю позбавляти їх вологи не можна. Монстера дуже швидко скине свої розкішне листя і може загинути. Але не любить вона і заболочування грунту. Тому забезпечте рослині хороший дренаж. Взимку поливайте квітка помірно. Не переливайте. Грунт повинна весь час залишатися злегка вологою і не більше того. Краще поливати меншою кількістю води, але частіше.

7. Багато видів монстери походять з Південної півкулі. Однак вони вже настільки адаптувалися до кімнатного існуванню, що не дуже слідують природному природному циклу. Тому не ламайте голову, коли у цієї рослини літо, а коли повинна бути зима. Встановлюйте режим точно такий же, як і для інших кімнатних рослин. Весна для мешканців вашого підвіконня починається в березні-квітні. З цього моменту поступово починайте поливати монстеру більш рясно. Сильно зволожуйте землю і не допускайте пересихання. Грунт повинен бути постійно вже не вологою, а мокрою. Таким чином поливайте рослину до жовтня-листопада.

3. Влітку монстеру можна поливати знизу. Горщик, в якому живе ця рослина, повинен стояти в досить високому й просторому піддоні. Періодично наливайте воду в піддон. Монстера із задоволенням її вип'є. Дочекайтеся, поки вода зникне, і налийте нову порцію.

4. У монстери дуже часто утворюються повітряні корені. Їх розташовують різними способами. Якщо ліана ще невелика і побічних коренів у неї небагато, направте їх вертикально вниз. Підставте під рослину великий піддон з водою, щоб і бічним кореням діставалася волога. У великих рослин до таких корінцях можна прив'язати пробірки з водою. Підійдуть і поліетиленові мішечки із землею. Грунт необхідно регулярно зволожувати.

5. Монстера не особливо вимоглива до вологості повітря і до температури. Короткочасні великі перепади вона переносить досить спокійно, а повітря вона сама чудово зволожує. Однак постарайтеся все ж забезпечити їй сприятливі умови і не дозволяйте температурі в квартирі опускатися нижче 18 ° С....

Відповідь на запитання: Як поливати монстеру