Як зберегти троянду у воді

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Хоббі та розваги

Роза - дуже ніжний і вимогливий квітка. Зберегти троянду у воді - завдання не просте. Вона чутлива до навколишнього середовища і в'яне дуже швидко при відсутності правильного догляду. Використовуючи прості прийоми, ви зможете продовжити життя цілого букету троянд.

Вам знадобиться:
- Відро з водою;
- Ваза;
- Вода;
- Цукор;
- Аспірин або лимонна кислота;
- Ніж з нержавіючої сталі.

Інструкція:
1. Будь транспортування рослини може згубно позначитися на його стані. Вони можуть постраждати від зневоднювання. Тому спочатку звільніть квіти від обгорткового паперу і опустіть їх у воду на 3 години. Для цього троянди поставте в глибоке відро з водою. Не буде зайвою дана процедура і для свіжозрізаних квітів.

2. Занурте квіти у воду так, щоб листя разом зі стеблами рослин були повністю покриті рідиною. Простежте за тим, щоб вода не потрапляла на бутони і квітки. Підмочена троянда може підгнити.

3. Підготуйте воду, в яку ви плануєте помістити троянди постійно. Вода може бути водопровідної - кип'яченої або відстояною сирою.

4. Хлор, що міститься у воді в невеликій кількості, не зашкодить троянді. Він не дозволить розмножитися гнильним бактеріям. Також для знезараження води використовуйте одну таблетку аспірину або невелика кількість лимонної кислоти, приблизно щіпку.

5. У підготовлену, безпечну для троянди, воду додайте цукор. Для цього в одному літрі води розчиніть одну столову ложку цукрового піску.

6. Налийте отриманий розчин у вазу. Ваза повинна бути достатньо високою. Під водою повинен бути стебло довжиною 18 см.

7. Перед тим, як помістити в неї квіти, поновіть зрізи на стеблах рослин. Для цього візьміть гострий ніж з нержавіючої сталі і відріжте кінчик стебла довжиною приблизно 3 см.

8. Обрізку проводите у воді. Це запобігатиме потраплянню повітря, який може перешкодити кисневого насичення троянди.

9. Для збільшення площі дотику квітки з водою сформуйте косою зріз. Підрізайте кінчик стебла щодня, щоб троянда зберігалася краще і більш тривалий час.

10. Видаліть ножем все листя, дотичні з водою, які у вологому середовищі будуть гнити і пошкодять троянду. Воду міняйте один раз в два дні, добре промиваючи вазу. Вранці або вдень освіжайте зовнішні пелюстки троянди з пульверизатора. При цьому намагайтеся не обприскувати центр бутона.

11. Оберігайте зрізані троянди від протягів, спеки та холоду. Температура повітря в приміщенні повинна бути 18-22 градуси. Регулярно один раз на 2-3 дні підрізайте стебло рослини під водою. При гарному догляді, троянди будуть вас радувати протягом місяця....

Відповідь на запитання: Як зберегти троянду у воді